İşte motordan gelen o Ses :(

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:
Ses mekanik değil daha çok sanki bir pervaneye birşeyler sürtüyor gibi ses...
ve doğru duyyuyorsam ses kalitesi kötü devir arttıkca artıyor doğrumu???
V kayışına birşelyer sürtmesin veya trigerde.. pıt pıt sesi diyorsun değilmi

Ses mekanik değil daha çok sanki bir pervaneye birşeyler sürtüyor gibi ses...
ve doğru duyyuyorsam ses kalitesi kötü devir arttıkca artıyor doğrumu???
V kayışına birşelyer sürtmesin veya trigerde.. pıt pıt sesi diyorsun değilmi

aynn öyle Selim abi :(

Devirdaim pompası olmasın

Şuradan geliyor deyip tutuğun yerdeki siyah izole bant sökülmüş, ve v kayışına çarpıyor, pat pat. Ses göre böyle senaryo yazdım. :) O izole bant gibi birşey kayışa çarpıyor.

Şuradan geliyor deyip tutuğun yerdeki siyah izole bant sökülmüş, ve v kayışına çarpıyor, pat pat. Ses göre böyle senaryo yazdım. :) O izole bant gibi birşey kayışa çarpıyor.

yok artık :D ama çok fazla ses yapıyor bunun sebebi sadece bir bantmı yani

Muhammed ses mekanik değil dediğim gibi ama nereden geldiğini sen bulacaksın mesela en basiti triger kayışı üst kapak kolay sökülür sök kayışa bak kayışın durumuna bak v kayışına bak biryerlerden birşey sürtüyormu...gerisi fasa fiso yani bulardan gelmesinde o band sesi gib süetteni ses nereden gelirse gelsin

http://www.youtube.com/watch?v=pnEap2Ruhno&feature=g-upl

ses videoda gösterdiğim biryerden geliyor ama çözemedim :( :(

Vectra b gls 2.0 Aracımı satalı 2.5 yıl oluyor. Aynı ses benim araçta başlamıştı ve bu sesi kesmek için tam 750 tl para harcamak zorunda kalmıştım. Ama ses yine kesilmemişti. Duymaktan nefret ettiğim bir ses olmuştu. En son motorsilk kullandım ve bu ses nispeten azalmıştı. Ustalara kalsa daha bir 750 tl daha harcardık mutlaka.

Bir ustaya götürsem ali abinin yaşadığının aynısın olacağından eminim çünkü tanıdığım bi usta yok şimdilik,kendi kendime halletmeye çalışacağım eğer olmazsa yapacak bişey yok mecbur bir ustaya gideces, çünkü kabinede bu ses çok rahatsız edici bir şekilde geliyor. :(

Geri