İstediğim Özelliklerde galerilerden araç bulamıyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Eleqance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eleqance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 (140bg)Opel Astra Hb Cosma Benzinli Otomatik
Beyaz yada Hakim gri renklerinde +Sunroflu

Bu ozellıkte bır arac arıyorum galeriler yardımcı olamıyor stoklarda olmadıgını soyluyorlar 1 tane teknık grı buldurdum ızmırde oda musterı hızmerı bulmustu.ben karar verene kadar satıldı.
Aracın bulunamasının sebebı olarak degısen otv oranın oldugunu soyluyorlar 20 ekımden sonra durumun duzelecegını soyluyorlar.sıparıs vermek ıstıyorum sıparısle alınan aracın fıyatının sabıt fıyat veremıyceklerını degısebılecegını soyluyorlar

1.turkıyeye gıren opel stoklarını takıp mekanızması varmı gelırse nerden ogrenebılırım
2.olarak 20 ekıme kadar beklesem durum duzelırmı bu aracı 20 ekımden sonra bulabılırmıyım
3.sıparıs verırsem fıyata ne etkı eder cok fazla oynarmı ?
4.ılk aracım oldugu ıcın bılmıyorum Turkıyeye gıren araclara kım karar verıyor bu aracı en kısa yoldan nerden tegmın edebılırım.

opelde bu anlamda ciddi sorun var bende corsadan astraya geçeyim dedim temmuz sonundan beri beyaz 1.6 115 hp astra bulamadık koca Türkiyede en sonunda vazgeçtim:(takip mekanizması var galeriler şu anda bile üretimdeki araçları dahi görebiliyorlar yani Türkiyeye gelecekleri eskiden siparişle gelebiliyordu ama ben sipariş vereyim getirtin dedim artık olmuyormuş bu olayda

Son düzenleme:
Geri