İzmit Körfeze Elvada...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ghent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son aldığım bir habere göre İzmit Körfez pisti Körfez belediyesinin encümen kararı ile aniden mühürlenmiş.Diğer bir değimle sportif faliyetlerine son verdirilimiş.Sebeb olarakta çok gürültü olduğu ve çevreye bu konuda zarar verildiğine karar verilip birde 10.500 TL gürültü cezası kesilmiş.İMK zaten ciddi bir borcu olan kulübümüz.Şimdi pistide kapatıldığına göre tek geliri hafta içi özel faliyetler olan bu kulübümüz borcu ile birlikte batmaya terkedildi gibi gözüküyor..Şimdi soruyorum.?? Türk otomobil sporunu feda etme derneği TOSFED'in başkanı bu konu ile ilgili ne yapacak.Diğer taraftan İzmir pistini işleten kulübümüzde işletmecisi ile mahkemelik olmuş.Her ikiside birbirini mahkemeye vermişler ve de biribirlerini devlet makamlarına şikayet etmişler..Kısaca bu pistte her an kilitlenebilir vede hergün daha kötüye giden sporumuz pistsiz kalabilir.Her yazımda belirttiğim gibi başkanı olmayan sporumuza yeni taze kanlar gerekiyor.Tuzla karting pisti,körfez yarış pisti,İzmir yarış pisti sırayla kapanırsa Federasyona gerek varmı....Hekese sevgi ve saygılar.. Can ÜNLÜ

Alıntıdır.

Artık "Caddelerden pistlere" out, "pistlerden caddelere" in sanırım...Hazır E5'e F1 asfaltı da döküldü madem , artık yeni pist E5 mi olacak? ... Yazık vallahi.

11 Eylüldede time trial vardı yaa

bende diyorum pist epeydir neden boş duruyor

Resmen insanları diğer insanların hayatına tehlike vericek yola itiyorlar..

geçen izmite geldiğimde gitmiştik burak ve kamerle.pist çok bakımsız kalmıştı.gerçekten üzüldüm.

yazık yazık...izmir yarış pisti ama istanbul yarış pistine bağlanmıstı..autodrom olmustu eger istanbullada sıkıntıları varsa izmirde kapanır hemen...tam insanlar artık adam gıbı pistlerde kendılerını tatmın edıyorlar derken olanlar hıc hos degıl...gene soyluyorum bu ülkede spor olarak sadece futbol var..boyle devam ederse başkada bişi izleyemıcez

Geri