JBL Bass + Anfi fiyat/karşılaştırma

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda karar verdim aracıma mütevazi bir sistem yapıyorum.

Bugun 1200W jbl kutulu bass ve modelini anlamadığım jbl marka anfi için montaj dahil 400 ytl fiyat aldım.
Uygunmudur degilmidir? 400 ytl gibi bir paraya montaj içinde daha mantıklı ne yaptırılabilir?

pek anlamıyorum da..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben, 75.4 jbl amfi(2 adet de komponent bağlayacam o yüzden bu amfi) + 1000w jbl bass + bass kasa + montaj + 12 ay taksit 500ytl ye aldım....

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a Gto 1502D modeli çift bobin özellikli 38 cm subwoofer dan bahsidiyosunuz..ürünü almadan Önce şunu Bılınkı Jbl disbürütörü bile suan o malı getirtmiyor..Nedeni ßass çift bobın özelliğindekı fazla yuklenmeden cıkan arızadır..Bass ın çıkış yerınde olan kabloya dıkkat edin,tek çıkışdan alındıgından dolayı anfıde yuklenmede bass yanıyo..Kolon çeşitlerınede garanti olmadıgından paranız boşa gıder..ßence bı eskı seri yani, ortasında Turuncu yazı ıle yazan 1000wattlık jbl..

Kabin 70Ytl,ortası turuncu yazıLı jbl Bass (38cm) 165 ytl,Jbl ın Hangı anfisinı soyledıgını bılmıyorum ama Ortalama sadece bu bassı kaldırcak anfi 180 ytl ortalama. Totalde,415 ytl Yapıyor..Bu montajcının 100Lırada montaja para alması gerekıyo,Kullandığı kablo için..515mılyon oluyo..Nasıl 400lıra oluyo mantık erdiremıyorum..
NOT:Araclarınıza tesısat bağlatmadan önce düşünün?500milyonluk bır cıhazı eğer 400mılyona alıp hemde baglatıyorsanız bu işin içinde bişey vardır..Ya kablollar kalitesizdir yada kısa devre oldugunda cihaza zarar gelmesını engelleyen sigortalıklar var onları kullanmıyolardır..Aracınız yanarsa(allah korusun,ßunun tek Nedenı sizsinızdır) Hıc bısey yapamazsınız..Aracınızı emin ellere teslim edin..