JBL P1222 vs KİCKER C-VR15

yasin_35_50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merba arkadaşlar ben ikisinden birini almak istiyorum ama kararsızım bu modellerin hangisi daha iyi daha sağlam daha güçlü.şimdi diyceksiniz nasıl bir bas istyorsun neyle besliycen hemen cvp veriyim:)araç dışına iyi bass versinde nasıl verirse versin inletsn biraz dışarıyı,geldiğim belli olsun anfide şimdilik 601,1 ile besliycem.saygılar

ben 4 ad p1222 kullandım resimlerimde de var zaten bakarsan ses gayet yıkıcı güçteydi ama tek kullanacaksanda tevsiye ederim cvr 15 te aynı şekilde tek farkları kicker bass daha sert çalışma olanağına sahip

netten araştrdığım kadaryla power serisine 1201,1 anfi bağlıyorlar ve tahminim 800rms'e yakın bi güçle besliyorlar ama kickerda öyle bi olanağımız varmı bilmiyorum 500rmsden yukarı bağlasak ne olur acaba merak konum ? tek bağlıycam ve dışrıya en net bas sesi vereni almak istiyorum ilerdede anfi değiştriim daha yüksek rmslere çıkmayı düşünüyorum.

tek bass alıcak san 601,1 yeterli p1222 için ama kicker için sınır olur 1201,1 alırsan her ikisinide rahat rahat kaldırır ilk önceleri 4 ad p1222yi 1 ad. 1201,1 ile çalıştırıyodum sonra denemek için 2 teneye çıkardık 1 tanede yetiyor ama tam perf. çalışmıyordu onu bırak çalıştıramıyorduk zaten :D:D

ewt farkettim onu 1201 ile beslemişiniz şimdi 2*1201 ile 2200 rms olmalı buda sub başına max seviyede gain açıksa 500rms güzel valla koprta iyi dayanıyor.bu bi stede megane iki kcker vr ile arka cam falan oynuyordu okadar oluyormu bayabi yüklü.

bide soruma cvp alamadım bilgin varsa abi cvr kendi rmsinden fazla rms bağlandığında jbl kadar dayanırmı. hangisi tavsiyeniz bide.

evet arka cam dahil tavan çıtaları kopma seviyesine kadar çıkıyor bass'a ister 601,1 ister 1201,1 bağla fark etmez çalışır yeterki amfiye fazla yüklenme amfin ne kadar büyük o kadar iyi olur

izmirde denk gelirse görmek isterim abi arabanı:) jbl 140db nasıl tatmak güzel olur:)

şuan için aynı şeyleri söyleyemicem çünkü yok artık :( izmirin eli hızıları sağolsun şuanda 2 ad jbl gt4-15bass 4ad. gto6507 komp 2 ad. oval jbl 2 ad oval pioneer hoparlör 1 ad.ed1000a bass amfisi (Mono) 1 ad. ZX III amfi 1 ad cadence 1F kapasitör var idare ediyoruz :D:)

:( üzüldüm geçmiş olsun çalınmış sanırım canın sağolsun 4*gt4 de idare eder:)

Çok geçmiş olsun,İns daha güzelleri nasip olur..ßende çok niyetlendim izmire gelmek için ama kısmet oLmadı..İnş ßirgün kısmet oLur..

Geri