Jbl subwoofeer alacağım ve anfi tavsiyesi

ßuraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim ben arabaya sistem yapmak istiyorum burda iki tane seçenegim war sizce hangisi daha iyidir tavsiyelere göre ikitane alacağım JBL GT5-12 30CM 1100W SUBWOOFER mı yoksa JBL GTO-804 GTO SERİSİ 20 CM BAS HOPARLÖRÜ'MÜ birde bu icatları :D hangi güçte anfi kaldırır yardım ederseniz sevinirim:eek:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl gt512 alıyosun ve jbl in gto301.1 amfisi ile besliyosun

gt512 yi bende alıyorum 2-3 gün içinde nette buldum ama güvenemiyorum magazadan alcam bulursam

jbl gt512 woofer ile jbl301.1 birbiri ile uyumlu en iyi performans veren

woofer 110 yytl amfsisi 250ytl

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl gt512 alıyosun ve jbl in gto301.1 amfisi ile besliyosun

gt512 yi bende alıyorum 2-3 gün içinde nette buldum ama güvenemiyorum magazadan alcam bulursam

jbl gt512 woofer ile jbl301.1 birbiri ile uyumlu en iyi performans veren

woofer 110 yytl amfsisi 250ytl
site de OKI isminde bir kullanici arkadas var bayagi uygun fiyatli jbl urunleri var di sifir olarak veriyordu mesela ben bir bass sormustum GTO 1202D 300 watt olan bir urune 100 ytl fiyat verdi ben piyasa da aradim bulamadim o fiyata daha... bir de gto 75.4 anfi ye 215 ytl fiyat verdi piyasa da yani magazada en ucuz 260 ytl ye bulmustum ben... isterseniz bir temasa gecin ya da bildiginiz daha ucuz bir nokta varsa bana da verin ismini...

bir de gt5-12 daha eski olan bir urun bunun yenisi cift bobinli modellerden olan gto 1202D... tum ozellileri ayni ama sadece bobin sayisi farkl...acaba siz tek bobinliyi ozellikle mi tercih ediyorsunuz yok sa cift bobinlilerden haberdar degil misiniz ( ki bana gire imkansiz )
bir de gittigidiyor da bir urun var fiyat uygunsa kacirmayin derim ben... linkini yazdim...
http://urun.gittigidiyor.com/jbl-1100vatt-kabinli-sapka-tisort-hediyeli_W0QQidZZ8047505

Son düzenleme:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift bobin yanmalara karşı daha dayanıklı ondan tercih edebilirler ama benim alcagım amfininde wooferında degeleri uyustugu için gerek duymadım

ama gto 1202D modelini inceledim 20 ytl daha fark verip alabilriim hosuma gitti en azından sınırlarını zorlayablirim

gt512 i bizzat hissettim verdigi bass ı
gto 1202D hakkında olumlu olumsuz görüşlerin varsa alabilirmiyim şimdiden teşkkürler

ßuraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
site de OKI isminde bir kullanici arkadas var bayagi uygun fiyatli jbl urunleri var di sifir olarak veriyordu mesela ben bir bass sormustum GTO 1202D 300 watt olan bir urune 100 ytl fiyat verdi ben piyasa da aradim bulamadim o fiyata daha... bir de gto 75.4 anfi ye 215 ytl fiyat verdi piyasa da yani magazada en ucuz 260 ytl ye bulmustum ben... isterseniz bir temasa gecin ya da bildiginiz daha ucuz bir nokta varsa bana da verin ismini...

bir de gt5-12 daha eski olan bir urun bunun yenisi cift bobinli modellerden olan gto 1202D... tum ozellileri ayni ama sadece bobin sayisi farkl...acaba siz tek bobinliyi ozellikle mi tercih ediyorsunuz yok sa cift bobinlilerden haberdar degil misiniz ( ki bana gire imkansiz )
bir de gittigidiyor da bir urun var fiyat uygunsa kacirmayin derim ben... linkini yazdim...
http://urun.gittigidiyor.com/jbl-1100vatt-kabinli-sapka-tisort-hediyeli_W0QQidZZ8047505

dediğin gibi abicim çift bobinli alıyım ben tek bobinle çift bobinin aralarında çok para farkı oldugunu duymustum ama fazla fark yokmus verdiğin linke baktım jbl gt512 den 2 tane alcam ve jbl gto-755.6 anfiyle besliyecegim ikisini kaldırır değilmi :)

Son düzenleme:

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a Inş Gec kalmış değilimdir..Bu Bılgılerı baska bır konudada yazmışdım fakat Tekrar Hatırlatıyorum..30Cm Jbl(Ortası grı renkde olan,çift bobın ozellıgıne sahıp cihaz)..GTO1202D Kodlu urunde çift bobın ozellıgı bobının üzerınde Yapılmışdır..Yanı baska bır deyişle Tek bobın bass ı Çift bobın yapmışlar Köprüleyerek..Yanma riskı fazladır Hatta cokdur demek yerıdır.GT4-12 modelı dersenız(Ortası Turuncu Jbl 1000att yazan cihaz)düşünmeden alın 250rms 1000watt 100tL,Acustic portlu kabın 35ytl 180ytl ye 2 kanal bı anfı aldınızmı Orta yollu bır ses sıstemınız olur..yeri göğü inletmez ama kulak zevkı verır..

Son düzenleme:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
20 inch al daha düşük bir anfiyle dahi besleyebilirsin ben 75x2 bir anfiyle bile orjinal teypten çok güzel ses alıyorum

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Konunun sonucu nerede,arkadaşım konuyu açmışsın ama Bızıde aydınlat aldıgın ses nasıl?Kesme yapıyormu..memnunmusun deılmısın?