jeep cheroke hakkında bilgisi olan varmı..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hazanh
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu ara gaza geldim bir tane 1998-1999 jeep cheroke alayım diyorum.. araç hakkında bilgisi olan kullanan varmı? yakıtı parça durumu v.s.

5 sene kadar önce Sadece amerikan arabasına binen ve bu tarz amerikanlarda prof. olan bir abiden chevrolet malibu almıştık.Uzun sürenin ardından 3 hafta önce kendisiyle görüşme fırsatım oldu.98 Model Cheroke almış.Ona göre normal bana göre uçuk gelen bir yakıtı var :D Yaptığı km ve aldığı yakıtı tam olarak hatırlayamıyorum, fakat bende sizin gibi yakıtını sorduğumda yazın uzun yol yaptığını ve klima full açık lpg'de 57 58 kuruş yaktığını söyledi. Normalde çok süratli kullanır fakat tatil için uzun yol yaptığından aşırı yüklenmemiş.Ortalama hızı 120-140 arasıymış..

Şehir içinde dur kalk trafikte falan demiyorum uzun yolda lpg'de 57-58 kuruş diyorum...
Karar sizin :)

servisine mercedes bakıyor diye biliyorum yakıtı falan nasıldır bilmiyorum hiç kullanmadım tip olarak çok hoşuma gidiyor çok kibar görünüyor piyasada öyle çok fazla yok çok fazla olmadığına göre yan sanayi parça sıkıntısı olabilir mantık olarak
yeni kasaları da çok tutumadı

bence macera aramayada gerek yok diyorum

2001 2,7 crdi si 10 numaradır. 40.000 liranın altında temizini bulursunuz. ekonomik ve vergisi düşüktür. x5 gibi konforlu değildir ama dağ taş bana mısın demez

5 sene kadar önce Sadece amerikan arabasına binen ve bu tarz amerikanlarda prof. olan bir abiden chevrolet malibu almıştık.Uzun sürenin ardından 3 hafta önce kendisiyle görüşme fırsatım oldu.98 Model Cheroke almış.Ona göre normal bana göre uçuk gelen bir yakıtı var :D Yaptığı km ve aldığı yakıtı tam olarak hatırlayamıyorum, fakat bende sizin gibi yakıtını sorduğumda yazın uzun yol yaptığını ve klima full açık lpg'de 57 58 kuruş yaktığını söyledi. Normalde çok süratli kullanır fakat tatil için uzun yol yaptığından aşırı yüklenmemiş.Ortalama hızı 120-140 arasıymış..

Şehir içinde dur kalk trafikte falan demiyorum uzun yolda lpg'de 57-58 kuruş diyorum...
Karar sizin :)

aslında vergiyi yakıtı falan geçtim sonuçta vectra da aman aman az yakmıyor 40 kr gördüğü oluyor..tek korktuğum yanı satmak istediğim zaman satmak zor olacak sanırım

servisine mercedes bakıyor diye biliyorum yakıtı falan nasıldır bilmiyorum hiç kullanmadım tip olarak çok hoşuma gidiyor çok kibar görünüyor piyasada öyle çok fazla yok çok fazla olmadığına göre yan sanayi parça sıkıntısı olabilir mantık olarak
yeni kasaları da çok tutumadı

bence macera aramayada gerek yok diyorum

uğurcum yaşıyomusun sen :) göremiyordum forumda seni uzun zamandır... işte benimde hoşuma gidiyor araç fiyatıda çok makul şimdilik araştırıyorum.. hanıma araç alacağım jeep alıp benim vectrayı ona vermeyi düşünüyorum.. yoksa bakalım corsa c alıp jeep hevesimi biraz daha askıya alıcam..

otomobilde benim önem verdiğim konudan bahsediyim, Alman otomobilinden sonra parça ve işçilik kalitesi kötü geliyor :) dış tasarımını seviyorum ama iç mekan bana zevk vermiyor. Amerikan arabası olduğunu her daim hissettiriyor :D

uğurcum yaşıyomusun sen :) göremiyordum forumda seni uzun zamandır... işte benimde hoşuma gidiyor araç fiyatıda çok makul şimdilik araştırıyorum.. hanıma araç alacağım jeep alıp benim vectrayı ona vermeyi düşünüyorum.. yoksa bakalım corsa c alıp jeep hevesimi biraz daha askıya alıcam..

ben hep buralardayım hacı abi asıl sen yoksun forumda :)

Benzinlisini alırsan şehir içi 20 - 22 lt civarı benzin tüketimi var. Birazda sıkıştırayım dersen 25 lt üstünü rahatlıkla görüyor. Tecrübeyle sabit :)

grand cherokee güzel bence yakıt sizin için sorun değilse

Geri