jsv mi? yed mi?

jsv mi? yed mi?

• Kullanılan toplam oy
    15

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yed ürünleri bana cok kro ve yan sanayi gibi geliyo. neden kro dedim bilmiyorum:D
jsv nin hava filitresini kullanıyorum egzoslarını falan gördüm arabaya zarar vericek gibi duruyo.

ama aksesuarcılar yed satmakta ısrarlı acayyip övüyolar. ellerinde cok olduğundan dolayı stoğmu bitirmek istiyolar, kar marjımı yüksek anlamadım. özellikle ankara oto can can yed marka ürünlerin jsv den daha üstün olduğunu söylüyo. siz ne dersiniz?

yed zaten allahlık jsv de felaket ikisindende uzak dur nejat abi mesela yed in hava filtresinin gelişi 25 ytl gelip bizim burda ümitköyde 50 ytl ye milleti kazıklıyorlar resmen jsv de krom yapıyor şöyle böyle görüntü güzel gerisi yaramaz kaliteden şaşmamak lazım arabalarımıza para harcıyoruz 1 kere alalım kaliteli düzgün olanını alalım bence

bence hıc geregııı yok yanıı hayattaa oyle seyler kullanman koltuklarım jsv ıstıyen varsa takas ederım yanıı orjınalden sasma derım

egzozda jsv bakacağıma ikinci el sebring, magnex ya da ss tercihim olur ki özellikle magnex tercih ederim.filtre de simota tabi ki(vw için aem tercihim)gibi gibi şeyler.yed ve jsv uzak durur...

ikiside 5 para etmez

Geri