JVC CS-V 625 Hoparlör

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan patriot1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JVC-CS-V625-210-WAT-16CM-ORIJINAL-SUPER-KALITE__18578719_0.jpg

• Pair of coaxial 6.5-inch 2-way speakers
  • Equipped with Aramid and carbon fiber composite Olefin woofer
  • Butyl rubber surrounds
  • Equipped with poly-ether Imide dome tweeter
  • Max power handling: 210 watts

Arkadaşlar ön 2 kapıdaki hoparlörlerimi değiştirmek istiyorum.sanırım 1 tanesi patlak, çok düşük seste bile basslar kaliteli değil.bende media marktta bu ürünü gördüm fiyatıda cazip geldi 59 TL.

Teybimi şu an değiştiremiyeceğim.Üstünde CAR 300 orjinal teybi var.Bunları alıp takmak istiyorum. Sizce nasıldır? ses kalitesi ,bass vs iyi çıkar mı CAR 300 ile.Birde kutusunda 16 cm ve 16.5 cm yazıyor . Bildiğiniz gibi Vectra-B'ler 16.5 cm. 16 cm olursa takabilir miyiz?

210 watt diyor ama bu iyi bi değer mi bilmiyorum.Çok aşırıya kaçmayacağım , ileride teybi değiştirip amfi bağlamadan iyi kaliteli ses almak istiyorum.Sizce bu JVC iyi midir.

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.başka önerileriniz varsa söyleyebilirsiniz:)

Son düzenleme:
Fiyat güzel.Ses kalitesi bir parça artar.Ama extra birşey bekleme.16 cm önlere uyar.Dış çerçevedeki yapı 16-17 cm arası montaja izin veriyor zaten.Ama orjinal hoparlörğnğn altında yükseltici çerçeve vardır.Bunları takmak için ona benzer bir aparat alman gerekir.Yada çıkan orjinallerin çerçevesini uydurabilirsin.
210 watt konusuna takılma.rms değeri 25-30 gibi birşeydir.Ayrıca amfisiz ses almak iyi bir ana üniteyle bile yetersiz kalır.

orjinal teyple kullanacaksan tavsiye etmem çıkışlarına çok yüklenirsin

Teşekkürler abiler,

alıyorum ben bunları,şu ankilerden kötü olamaz heralde:)

hoparlörleri aldım, ama hiç bi fark göremedim,CAR300 le olmuyo demekki bu işler:)

gidip iade ettim paramı geri aldım.

Tecrübe oldu .:)

birde bir sorum daha var, orjinal hoparlörlerde çerçeve var ve hoparlör çerçevenin içinde , bu çerceve ses kalitesini falan etkiler mi acaba?

ben car 2004 e amfisiz 250 w lık bir pioner 85 lik taktım ve ses kalitesi mükemmel arka kolonun bir kablosunu ketim bağlantı aldım ve taktım hala duruyor bu teybe veya arabaya zararı olur mu??

Geri