Kadınlar ne ister???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan KentucKy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kadınlar ne ister?

• Kullanılan toplam oy
    106

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu anketin aynısını yonjada da açtım bazı şıklarda birleşme sağlandı.Sanırım biz bulduk ne istediklerinide bakalım site dostlarımıza göre ne istiyorlar???

çok yanlış bi ölçü bu yaw para da nerden çıktı ben varken parayı ne yapsınlarr şeklimiz yetmiyorsa zaten bizimde onla işimiz olmaz dimi yaw

soruna cevap sahiplenilmek isterler benimsenmek ve saygı görmek bu onların vaz geçilmezidir bunu hissettir yeterki kapında köle yolunda kırmızı halı olurlar. heheh

her zaman daha fazlasını istiyorlar bence hiçbir zaman ellerindeki ile yetinmesini bilmiyorlar :(

Son düzenleme:
aslında kadınlarda bilmiyo bu sorunun cevabını bilseler okadar tipsiz erkeklerle birlikte olmazlar adama bakıyorum bakılacak gibi değil kadına bakıyorum bi içim su anlamıyorum vallaa

yok ya metro daydım bi kız dikkatimi çekti ne tatlı ya falan yapıyorum
çıkışına geldik bi baktım sevgilisi abi ayı demek ayıya hakaret olur lanet olsun dedim

yani o ayının bi opeli yok nerede onda para opeli olsa oo tamam diyecem hakkıdır o kız

Bu anketin aynısını yonjada da açtım bazı şıklarda birleşme sağlandı.Sanırım biz bulduk ne istediklerinide bakalım site dostlarımıza göre ne istiyorlar???
İYİ DE SEÇENEK YOKKİ YETERİNCE.KADIN NE Mİ İSTER
1.HERZAMAN EMRİNE AMADE BİR KOCA
2.DAİMA SEVGİ SÖZLERİ SAÇAN BİR AŞIK
3.MERKEZ BANKASININ KASA ANAHTARI
4.GAK DEYİNCE SU-GUK DEYİNCE ET GETİREN BİR UŞAK
5.ASLA SABRI TÜKENMEYEN BİR DİNLEYİCİ
6.DAİMA TAKLALAR ATAN BİR YALAKA
YANİ ÇOK ŞEY İSTER.YERİ DEĞİL AMA BU KONU İLE İLGİLİ BİR FIKRA SİZE: ADAM DENİZ TURUNDA ISSIZ ADAYA DÜŞER.HİKAYE BU YA SİHİRLİ BİR LAMBA BULUR VE LAMBADAN CİN ÇIKAR.CİN "DİLE BENDEN NE DİLERSEN" DER.BİZİMKİ DÜŞTÜĞÜ ADADAN KENDİ EVİNE BİR YOL İSTER.SADECE BİR YOL İŞTE.CİN ÖFKELENİR."SEN DELİMİSİN BE ADAM.DENİZİN ORTASINA NASIL YOL YAPAYIM BEN.BUNUN DEMİRİNE ÇİMENTOSUNA GÜÇ YETMEZ" DER VE BAŞKA DİLEK TUTMASINI İSTER.ADAM DA GAYET MASUM BİR HALDE:"BEN KADINLARI HİÇ ANLAMADIM.BANA KADINLARI ANLAT ONLARI ANLAMAMI SAĞLA" DER.CİN ÖFKE İÇİNDE İZİN İSTER GECE BOYU UYUMAZ VE DÜŞÜNÜR. SABAH TEKRAR GELİR ADAMIN YANINA VE DERKİ:SENİN YOL KAÇ ŞERİT OLACAKTIIIII

Geri