kapı hoparlörü

excellent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze slmlar 94 model astra hb araç kullanıyorum ön sol hoparlörüm patladı navitec marka hoparlör aldım fakat hoparlörler uymadı kapı sacını içerden genişletmek gerekiyor gibi gördüm bu konuda bir bilgisi olan varmı paylaşımlar için şimdiden teşekkürler

Herkeze slmlar 94 model astra hb araç kullanıyorum ön sol hoparlörüm patladı navitec marka hoparlör aldım fakat hoparlörler uymadı kapı sacını içerden genişletmek gerekiyor gibi gördüm bu konuda bir bilgisi olan varmı paylaşımlar için şimdiden teşekkürler

Mdf den uygun ölçüde kestirip ara parçayla monte edebilirsiniz...

orjinal kapı için kompenant taktırmıştım pıoneer herhalde astrayada olur

paylaşım için teşekkürler :)

ya arkadaşlar gittigidiyorda çifti 55-60 lira arası değişen fiyatlarla 16 cm lik iki ya da tek yollu pioneer marka hoparlörler var.benm de sol ön patlak değiştirecem ama bunlardan almaya güvenemiyorm,aynı marka hepsiburada.com da 100 küsur lira.
alıp deneyen var mı acaba?

5-10 liraya plastik hoparlor kasnaklari var orjinal kolonlarini gormusseniz ayni o sekilde onlardan alirsaniz isinizi gorecektir yada mdf den cerceve(kasnak) kestirip montaj yaparsaniz da olur.

Geri