kardesınıze bı yardım:)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ween
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ween

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze merhaba oncelıkle
2005 2005 corsa c (cdti)
grande punto (active(boş)versıyon) mjet
accent era 1.5 crdi (110hp 235 nm tork)
1997 1999 bmw 3.16i

arkadaslarım abılerım bı yardım edın bmw harıc dıerlerı cok daha agır basıyor accentın motoru benı bıtırdı cok guclu gıbı gozukuo ıstanbuldan yalovaya gıttım geldım kullanmadım gercı ama gaza tepkıye hayran kaldım...
dıger yandan astramızdan sonra opelden baska arabaya bınmem demıstım cok memnundum yanı corsa da aklımı celıyor ama accent e gore motor zayıf uzun yolda cok yormaz mı adamı?
punto ıse sadece goruntu acısından neyı secerdınız?

Motorundan dolayı Accent era diyorum corsa uzun yolda yormaz sehir içinde yorarsa yorar sehir icindede yoracagını zannetmıyorum zaten accent senin gönlünü çelmiş gibi gozukuyor :)

bmw'yi kenara koyun demişsin. o zaman durum şöyle olur bence;

*ivmelenme ve bagaj istiyorsan accent
*malzeme kalitesi diyorsan corsa
*4 tekerim olsun gerisi önemli değil diyorsan grande punto. en boş grande puntoyu almak benim yapacağım bişey olmazdı kesinlikle

evet punto bunların yanında cok bos kalıyor accent 2007 2008 2009 olur sanırım en kotu select modelı dusunuyorum dıgerlerınde abs bıle yok
mayıs sonu gıbı almıs olucam umarım buraya yazıcam fıkrı olanlar yazarsa sewınırım o zamana dek :)
ya corsa ya era gibi duruyor sımdılık

bmw'yi kenara koyun demişsin. o zaman durum şöyle olur bence;

*ivmelenme ve bagaj istiyorsan accent
*malzeme kalitesi diyorsan corsa
*4 tekerim olsun gerisi önemli değil diyorsan grande punto. en boş grande puntoyu almak benim yapacağım bişey olmazdı kesinlikle

punto hariç katılmıyorum dostum sıralama doğru olmuş ama puntoya çok kötlük etmişsin :)

punto hariç katılmıyorum dostum sıralama doğru olmuş ama puntoya çok kötlük etmişsin :)
ama şimdi şöyle bişey var tamam arabanın dışı hoş duruyor ama ben şahsım adına içine bindimmide göze hitap eden şeyler ararım illa. ve malesef puntonun içi bana hiç albenili gelmiyor :)

bende kia rio var accent'le aynı motora sahip.. çok çılgım gidiyor.. accent biraz daha iyi rio'lar dan.. bence hiç düşünme.. accent al..

Accent..

Geri