Kasko sorunsalı

o kadar bir şey değilmiş ama tabi bu kaç yıllık kasko yaptırdığınlada orantılı ben 15 yıldır nerdeyse aynı acentayla iş yapıyorum fazlada yüklenmemişsin kaskoya ben bir yılda senden fazla işlem yapmışımdır :D neden çıkarttılarki ilginç... bence sağlam bir kasko şirketine git fiyat al olayıda izah et..

yetkili servis dışına çıkmadık hani bide 0 araba insan bi uyarır dimi:) güneş sigorta böyle ya adamların kaygısı yok ki.... ha bir de mensup indirimiyle yaptırmıştık 800 liraya gelmişti o yüzden yapmamış ta olabilirler:)

ayrıca şunuda belirteyim ergo 2.300e yapmış:)

2.300-800= 1.500 TL. Gerçekten arada çok büyük bir fark olmuş :(.

2.300-800= 1.500 TL. Gerçekten arada çok büyük bir fark olmuş :(.

sorma savaş abi ya :( hasarların faturasını topladık 700 lira tampon 200 lira kapı boyası 300 de göçük düzeltme + boya. 1200 lira ediyor. ulan.... neyse artık olan oldu en azından hallettik. güneş sigortaya lanet girsin.

Çok ilginç ya uzun süre hasar danışmanlığı yaptm özel serviste .sizin hasarlarınız indirimi bile aşırı düzeyde bozacak şeyler değil.Ne araçlar geliodu bize bayan sürücüler vardı 2 ayda bir mutlaka gelirlerdi ve sıkıntıları olmazdı hiç kaskodan.Eski aracım polom 10 sene bizde kaldı ve çeşitli hasarlardan 10 yılda 8-9bin TL kadar kaskodan aracımı yaptırdım indirimim bile devam ediyordu hatta şimdiki aracıma bile o indirimi yansıttılar anadolu sigortadan ve çok memnunum.Bu arada güneş sigorta ödeme konularındada çok esnek davranıyo herkese sahtekarlık yapıyomuş gibi davranıyo nerdeyse.Anadolu allianz groupama gibi daha büyük şirketler her açıdan daha avantajlı.

güneş sigortaya lanet olsun ya... o 3 hasarı yaparken bile kanırttı... sanki babasının hayrına yapıyor. hayır yani çok büyük hasarlar olsa anlarım, arka tampon sağ köşeden çatladı ve hafif göçtü-2. olayda barbaros bulvarında bi minibüs sürttü geçti çizik derin değildi çok ama çok az göçmüştü, aslında cahillik bizde kasko var diye yaptırttık koşa koşa... yaptırmasakta olurdu onu.. bize ders olsun buda:)3.sünde ise bu adliyelerde park etmesin millet diye beton saksı koyarlar yanaşmıştım babam kapıyı bi açtı içeri göçtü,küçük bi kısım.. hasarlar bunlardan ibaret.. anasını satayım istanbul diye diğer şehirlerden fazla trafik sigortası ödüyoruz kaskoda da daha çok hasar versinler arkadaş 3 değilde 5 olsun istanbulda... bolu da ki bilecik teki ortamla bir mi bura:D neyse artık ergo sağolsun diyorum:)

Güneş sigortadan peugeot 206 aracımı kasko yaptırmıştım. Park halinde bir kamyonet vurup kaçtı. Kaskoyu aradım ne yapayım diye ? 2000 TL masraf olduğu halde yetkili kişi bozdur kaskonu, trafik mahkemesi vs 300 civarında tutar, zaten hasarsızlık indirimin bu kadar, cebinden nakit çıkacağına kaskon bozulsun dedi. Olayı aynen anlatan bir beyan yazdım ve yetkili serviste yaptırdım. Daha sonraki dönemlerde de araçlarımı kasko yaptırdım ve bir problem yaşamadım. Ne yüksek prim, ne de kasko yapamayız demediler.

Hayatta her şeyin bir limiti vardır :).

güneş sigortaya lanet olsun ya... o 3 hasarı yaparken bile kanırttı... sanki babasının hayrına yapıyor. hayır yani çok büyük hasarlar olsa anlarım, arka tampon sağ köşeden çatladı ve hafif göçtü-2. olayda barbaros bulvarında bi minibüs sürttü geçti çizik derin değildi çok ama çok az göçmüştü, aslında cahillik bizde kasko var diye yaptırttık koşa koşa... yaptırmasakta olurdu onu.. bize ders olsun buda:)3.sünde ise bu adliyelerde park etmesin millet diye beton saksı koyarlar yanaşmıştım babam kapıyı bi açtı içeri göçtü,küçük bi kısım.. hasarlar bunlardan ibaret.. anasını satayım istanbul diye diğer şehirlerden fazla trafik sigortası ödüyoruz kaskoda da daha çok hasar versinler arkadaş 3 değilde 5 olsun istanbulda... bolu da ki bilecik teki ortamla bir mi bura:D neyse artık ergo sağolsun diyorum:)

Bolu deyince lafa karışayım :) buradaki risk eğer şehiriçindeysen daha fazladır; birçok yolu tek yöne çevirdiler, acayip göbekler yaptılar, yolları daralttılar, birisi park edince yanından geçilmiyor, kim nereye gidiyor belli değil, hergün ters yönden gelenlerle karşılaşıyoruz, ayrıca eski Trafik Müdürünün şöyle dediğini duymuştum : "Boludakiler sanki atari oynuyor, nasıl bir trafik anlayışı var anlamak mümkün değil" :kop:

Bolu deyince lafa karışayım :) buradaki risk eğer şehiriçindeysen daha fazladır; birçok yolu tek yöne çevirdiler, acayip göbekler yaptılar, yolları daralttılar, birisi park edince yanından geçilmiyor, kim nereye gidiyor belli değil, hergün ters yönden gelenlerle karşılaşıyoruz, ayrıca eski Trafik Müdürünün şöyle dediğini duymuştum : "Boludakiler sanki atari oynuyor, nasıl bir trafik anlayışı var anlamak mümkün değil" :kop:
Trafik hususunda Sakarya'da Bolu'dan pek aşağı kalmıyor, demek ki durum biraz da yöresel :).

Geri