katlanır ayna ?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 model astra sedan cosmo arac aldık hayırlısı ıle fotolarını paylasamadım daha.. aracta otomatık ayna katlama var.. fakat ıcerdekı tusa basmadan katlanmıyor. benım aklımdakı dusunce aractan ınıp kapıları kıtledıgımızde aynaların katlanması kapıları acınca gerı acılması..
boyle bısey yapan var mı acaba yada yapılabılırmı ?

Neden olmasın? Hani çift basınca camları yuları kaldırıyor ya, oraya bağlanırsa çift basınca aynalarda kapanır. Ben aynısını sunroof için düşünmüştüm, internette yapan, devresini felanda bulmuştum. Sonradan güvenlik nedeni ile bunun yapılmaması gerektiğini söylediler vazgeçtim. Biraz araştırın bulursunuz.

Yapılır ama astra h da özellikle sedan da bunu yapmak ciddi zor . Tavsiyem alarm taktirip onun çıkışından sinyali cam düğme kutusuna vermeniz .

Çünkü astra h da çift kitleme yok , sedan da açma düğmesine uzun basınca bagaj açılıyor. En temizi alarm yada modül ile bu ısı bitirmek .

ıste oyle bı modul varmıdır acaba benım aklımada ılk alarm yada cam kapama modulu geldı cam kapama modulunun cıkısını baglasak kapatrı mı acaba

Geri