kaza

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrekaya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba.
bu sabah malum ankaraya kar yağdı, rampa aşağı birinci vites çok güzel bir şekilde aheste aheste inerken sağ taraftan yola bi çocuk fırladı. bende çocuğa çarpmamak için refleks olarak frene yüklendim ve araba dengeyi kaybetti. sağ soğ sağ sol yaparak araba u dönüş yaptı ve arka sağ kapıyı yamulttuk. Allahdan verilmiş sadakamız varmış çocuğa çarpmadım. şimdi bana tavsiye edeceğiniz bi kaportacı varmı. birde aşağı yukarı ne kadara patlar bu kapı bana.

ayrıca bu hasar arabanın değerinin çok düşmesine neden olur mu

not: hasar sadece arka sağ kapının orta bölümünde,

Son düzenleme:
geçmiş olsun kardeş, aracın için üzüldüm ama çocuk için de sevindim. ben aracın değer kaybedeceğini sanmıyorum. kaportacılar vakumlu bişeyle çekip düzeltiyolar.

geçmiş olsun kardeş! ben çok anlamam ama fotoğraf koyarsan daha sağlıklı yanıtlar alabilirsin bence.

öncelikle geçmiş olsun. Allah korumuş. kaporta ve boya yaptırırsan tabiki aracın değeri düşer. ama alternatif olarak kaportada sadece göcük var bunu hatasız düzeltebiliyorlar. ezik varsa olmuyor. şu siteye bakmanı tavsiye ederim. http://www.cokuksihirbazi.com/

geçmiş olsun kardeş! ben çok anlamam ama fotoğraf koyarsan daha sağlıklı yanıtlar alabilirsin bence.

haklısın fotograf koymam lazım ancak ben sabah o şokla aklıma gelmedi. şimdi arabayı olduğu yere bırakıp işe geldim.

arkadaşlar merhaba.
bu sabah malum ankaraya kar yağdı, rampa aşağı birinci vites çok güzel bir şekilde aheste aheste inerken sağ taraftan yola bi çocuk fırladı. bende çocuğa çarpmamak için refleks olarak frene yüklendim ve araba dengeyi kaybetti. sağ soğ sağ sol yaparak araba u dönüş yaptı ve arka sağ kapıyı yamulttuk. Allahdan verilmiş sadakamız varmış çocuğa çarpmadım. şimdi bana tavsiye edeceğiniz bi kaportacı varmı. birde aşağı yukarı ne kadara patlar bu kapı bana.

ayrıca bu hasar arabanın değerinin çok düşmesine neden olur mu

not: hasar sadece arka sağ kapının orta bölümünde,
buyuk gecmıs olsun kaskon var mı?
sasmaz gırısınde ıkıcı saga gırınce turna opel var kaporta boya bolumude var tahsın ustayı bul adımı soyle her konuda yardımcı olur tatmın olmazsan fıyat al oyle gıt vakumlamayla kurtaracak bıseyse yardımcı olurlar ayrıca tek parca boyada olsa merak etme deger dusmez tum araclar degısım olmadıgı surece satıs dılınde hatasız olarak gecer sende hatasız dıyebılırsın yanı
adım harun saygılar.......

Son düzenleme:
buyuk gecmıs olsun kaskon var mı?
sasmaz gırısınde ıkıcı saga gırınce turna opel var kaporta boya bolumude var tahsın ustayı bul adımı soyle her konuda yardımcı olur tatmın olmazsan fıyat al oyle gıt vakumlamayla kurtaracak bıseyse yardımcı olurlar ayrıca tek parca boyada olsa merak etme deger dusmez tum araclar degısım olmadıgı surece satıs dılınde hatasız olarak gecer sende hatasız dıyebılırsın yanı
adım harun saygılar.......
harun abi yardımın için teşekkürler.
malesef kaskom yok.turna opeli daha öncede duymuştum. inşallah yarın uğrayacağım.
hasar küçük olsa bile abi insanın canı sıkılıyor. Allaha şükür cana birşey gelmedi ama yemenden, gezmenden kısıp aldığın gözün gibi baktığın araban böyle ufak bir şey yüzünden perişan olmasını insan hazmedemiyor.

öncelikle geçmiş olsun kapıda ki hasar çektirilerek düzeltilebilir eğer kapı sacı değiştirirsen seninde dediğin gibi arabada değişen olduğu için satarken sorun yaşarsın sana avsiyen iyi bir kaportacıya götürüp düzelttirmen eğer büyükçekmece taraflarına gelme ihtimalin varsa bizim serviste halledebiliriz

Geri