kendi kilitlenen kapı :P

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan masques
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

masques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben yeni keşfettim bu özelliği.Bilenler okumasın bilmeyenler öğrenmiş olur paylaşayım dedim :)

vectra c de kumanda ile kapıyı açınca 25 sn kadar kapıya gidip açmazsan kapı kendi kilitleniyo şans eseri buldum :)

Uzaktan kumandali pek cok aracta mevcut bu durum..

95 model spring var bizde ona alarm taktirdik, onda bile var bu ozellik :)

Gerekcesi de su: Mesela evde iken cocugunuz kumanda ile oynadi ve acma dugmesine basti, siz de farkinda degilsiniz.. Bu durumda araca binmeyeceginiz icin arac belli bir sure sonra tekrar kendini kitliyor.
Demek ki yanlislikla basildi seklinde bir ihtimale karsi...

vectra c de yok sadece benim corsada da yani cler dahil tüm modellerde standarttır kullanım klavuzunda 30 sn olarak belirtilmiştir ama araçtan araca fark olabiliyor

Uzaktan kumandali pek cok aracta mevcut bu durum..

95 model spring var bizde ona alarm taktirdik, onda bile var bu ozellik :)

Gerekcesi de su: Mesela evde iken cocugunuz kumanda ile oynadi ve acma dugmesine basti, siz de farkinda degilsiniz.. Bu durumda araca binmeyeceginiz icin arac belli bir sure sonra tekrar kendini kitliyor.
Demek ki yanlislikla basildi seklinde bir ihtimale karsi...

Simdi kontrol ettim de benim 2006 Astra H Enjoy'da yokmus..
Bir kez daha sasirtti beni OPEL !!

megane da bile var ne demek :) C segmenti bi araç sonuçta...
Renault düşmanları sizii.... :):):):)

Benim 2005 Astra Hta yok ama taktırdığım alarmda vardı bu özeliği iptal ettirdim.

alarmlarda da var bu olay

yanlışlıkla açılırsa vs. açık kalmasın diye

Arkadaşlar Bu Özellik Şöyle Çalışıyor.Kumandadan Kilitleri Açtınız Ama Kapıyı Açmadınız O zaman Devreye Girer.İçerde Anahtarı Unutma Şansınız Yok.Rahat Olabilirisiniz O Yuzden Bagajı Açsanız Bile İptal Oluyor.Otomatik Kilit Özelliği. ;)

Geri