kenwood ddx-8027 hakkında bilgi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34DK3855
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

34DK3855

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba her keze , aracıma yeni bir teyp aldım ancak teyp 2 özellığini daha çözemedim teyp hakkında bilgisi olan veya kullanan warsa yardımcı olursa sevinirim ; teybim kenwood ddx-8027 double din...

1. Bir türlü radyo frekansı kaydetmeyi bulamadm kanal numarasının üstüne basılı tutuyorum kumandadan basılı tutuorum numaraya yok kenwoodlarda farklı bir şekilde kayıt ediliyor sanırım bılen war mı acaba ?

2. Dvd cd müzik klipleri yükledim teyb e taktım çoğunu çalıştırmıyor formatından da oldugunu sanmıorum aynı formatta olan başka bir klibide çalıştırmadı ilk başta klasörlere ayırdm ondan mı dedım hepsını klasörsüz koydm yine olmadı sanırım bunda da ufak bi tiyo su war her halde sorun nerde

cdleri daha kaliteli seç bir de yazdırırken düşük hızda yazdır. pioneer da sorun olmuştu. belki aynı şey geçerli olabilir

tmm önerini ni denicem bu radyo frekansı kayıt etmeyi bilen war mı ? 1-2-3-4-5 tuşlarına basılı tutuyorum ancak olmuor ?

öncelikle hayırlı olsun mustafacım kutusu bende gerçekten hoş cihaz benim teyipte öncelikle frekansı ayarlıyorsun daha sonra seek adlı bir tuş var ona basınca hafızaya alıyor.ama klip olayını bilmiyorun kullanma kılavuzunda formatı yazıyor olabilir

teşekkürler mahmut :) fazla uzağa kaçmışım keşke msnden sorsaydm sana :) saol seek war onla denerım muhtemelen olr format işini de hallettm ;)

kaliteyi uzaklarda arama mustafacım kargonu aldım teşekkürler
ii günlerde kullanman dileğiyle

Öncelikle merhaba her keze , aracıma yeni bir teyp aldım ancak teyp 2 özellığini daha çözemedim teyp hakkında bilgisi olan veya kullanan warsa yardımcı olursa sevinirim ; teybim kenwood ddx-8027 double din...

1. Bir türlü radyo frekansı kaydetmeyi bulamadm kanal numarasının üstüne basılı tutuyorum kumandadan basılı tutuorum numaraya yok kenwoodlarda farklı bir şekilde kayıt ediliyor sanırım bılen war mı acaba ?

2. Dvd cd müzik klipleri yükledim teyb e taktım çoğunu çalıştırmıyor formatından da oldugunu sanmıorum aynı formatta olan başka bir klibide çalıştırmadı ilk başta klasörlere ayırdm ondan mı dedım hepsını klasörsüz koydm yine olmadı sanırım bunda da ufak bi tiyo su war her halde sorun nerde

sanırım bu konunun aynısını komşu bir otomobil forumunda açtınız :) Orada cevabıda verildi.

ewt açtm :) şuankı aracım komşu otomobil oluşundan ancak eskı aracımdan kalma bu foruma alışkanlığımdan dolayı burayada açtım ki işe yaradı orda 2. sorumu cevapladılar burda da 1. sorumu eğer kı bı tarafa açmış olsaydm hala cvp beklıodum :)

rica ederim mahmut umarım memnun kalırsın ;)

Geri