kia rio mu veya opel astra classic mi?

sizce hangisi iyi?

• kia mı?

Oy: 6 10.0%
  • opel mi?

Oy: 54 90.0%

• Kullanılan toplam oy
    60

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizlerden acil olarak destk istiyorum.

2006 kia rio 105000 km 1.5crdi 12.000tl

2001 opel astra f classic 1.6 16valf 95000km lpg takılmamış 11.000tl

siz olsanız hangisini alırsınız?
bu araçlar üzerinde avantaj ve dezavantajlar nelerdir?

Son düzenleme:
walla fikrimi söyleyeyim astrayı alır lpg taktırır paşa paşa kullanırım... rio mu? lugatımda yok:D

Her türlü opele binerdim Aralardaki yıl farkı bi köşeye konfor güvenlik ve donanım artıları opelde.

opel saplantısı olmayan birisi olarak; astra.. 2001 modeller astra H kasanın sıkıntısız, sorunsuz, pırıl pırıl olduğu ve üretildiği senelerdir.. rio benimde lügatımda yok

Düzeltme... : F kasa kullanıyorum çok rahat,sağlam ve kullanışlıdır..ama alacağınız araba yani classic modeli donanım olarak boş bir arabadır...

Son düzenleme:
Astra F çok tatlı bir araç bence.:)

Rio'nun içi boş görünüyor,ayrıca tasarımını pek beğenmiyorum ve güvenlik gibi konularda ise Opel'den iyi olduğunu sanmıyorum.

Bende Opel Astra diyorum.

Ayrıca dip not olarak: Kullanacak kişi Astra F'e bir jant takıp yayda taktırırsa dahada çok tatlı olur bence.

Eğer hırpalanmamış bir F kasaysa fazla bir problem çıkarmaz ;) hatta sorunsuz diyebiliriz :) Ama yanlış hatırlamıyorsam classic F kasaların en boş versiyonudur :( bana kalırsa 98 GLS daha iyi olur ;) ayrıca kia çok temiz ise düşünürüm yoksa F kasaya hayatta tercih etmem :)

kia al da elınde patlasin sabah akşam lanet edersin tutulmuyo mustafa opel opeldir ölusu para genede ;)
kia dizel bıde motor yaparsin zaten 105 bın olmuş kacbın yapacagi mechull
sen genede lpgli yerli alet all

Son düzenleme:
Geri