kicker bassa JBL anfi uyumlumu

yasin_35_50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kicker bass'a jbl anfi bağladık ama tatmin etmedi modeller jbl301,1 - kicker comp15 benim bağlantımdamı soron oldu acaba başka deneyen gören arkadaşlar varmı uyumu nasıldır.? bide ben comp-vr almayı düşünüyorum 2ohm 300rms bağlıycam 30cm nasıl olur.

301,1 comp15 dengede çalıştırır ama ama comp vr bağlayacaksan tatmin etmez 601,1 daha iyi verim alırsın elindeki 301,1 basmaya başladımı aşırı yükleniyor 301,1 ler o kadar da verimli amfiler değil tavsiyem 601,1 veya 1201,1 almandır

tesekrler sönmez bi sorum daha var jbl 1202d var bende kicker cvr yi 301,1 bağlasam 1202den aldığım basstan daha iyi bass alabilirmiyim acaba??zaten jbl301,1e gto1202 yi bağladığımda anifiyi yarıdan fazla açamıyorum subdan tuhaf koku geldi bikere.

bass sıfır sa ilk zamanlarda koku gelmesi normaldir kicker basslar jbl basslara nazaran daha sert çalışırlar ve darbeleri daha toktur jbl basslar daha uğultulu bi bas sergilerler o senin nası bi bass sesi istediğine bağlı crv ve 1202d aynı sınıf olmalarına rağmen farklı çalışma sergiliyorlar

bu koku nezaman anfide yarıyı biraz fazla geçsem yüksek seste dinlesem sanki yanıksı bir koku geliyor ve her seferin de oluyor 2ohmda besliyorum okukuya aldrış etmesem dinlesem yanarmı sizce.benim istediğim bass dışarıya yönelik sadece arabanın içinde yakınında duyulcak bir bass değil abartılı bassda değil sokakta geldiğin belli olcak türde bi bass istyorum sanırım buda sert baslara sınıfına giriyor değilmi!.jbl sanki arabanın içinde boğuluyor camlarım kapalı olsun dışarıya bas hiç vermiyor benim düşüncemde 1202yi satıp cvr almak jblden daha iyi oluğunu düşünyorum sizce ne yapmalıyım.

basın bagajda ve portlu litreli kabinde olması gerekir performans alabilmen için sanırım satmak istediğin bastan bahsediyoruz 30 cm basslar istediğin perfonmansı alamayabilirsin 38 cm benim tercihimdir sendeki basstan koku sürekli olarak geliyorsa ayarlarını bir bilen elektronikçiye yaptırmanda fayda var 30cmlik bi bassla ilerden senin geldiğin pek anlaşılmaz tavsiyem 38lik al bitane (jbl veya kicker fark etmez) ben 1000lik kullanıyorum 38lik ama 2 tane daha önce 30luk da vardı değiştirdim istediğim sesi alamıyordum şimdiki tesisatım = http://cid-6a4e201b2f548895.skydrive.live.com/self.aspx/35%20Z%201160/QUITE%20LIFE%20photo%7C5254%7C6.jpg

çok teşekürler bilgiler için sizin sistem çok sağlam başta hata yaptım 38lik almalıydım benim yapıcam subu satıp kicker cvr 38lik almak anfiyide nakit durumuna göre ilerde dğştirirm.izmirde compvr bulabilceğim adres varmı sizde sahte falan olmuycak bide cvr ye kabin nasıl olmalı ben jbl'i portlu 65 litre sanırım,bagajda besliyordum.

comp vr benim bi arkadaşta vardı satılık ama bilmiyorum sattımı satmadımı öğreneyim haber veririm sana o zaman

oky sağol benim jbl alıcı olursa aklınızda olsun sizin sitemde kaldı gözüm :D bakıyorum hala ALLAH KAZA BELA VERMESİN MAŞALLAH güle güle kullanın.msn adresim imzamda var ordan daha çabuk ulaşabilrsinz bana iyi günler çok teşekrle.

Geri