Kicker yardim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nightboy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KICKER S15L7 ULTRA
Boyut: 15" (38cm)
Çift Bobin (4+4)
RMS:1000 W
Peak:2000 W

KICKER S12 L7
Boyut: 12" (30cm)
Çift Bobin (4+4)
RMS:750 W
Peak:1.500 W

bunlardan hangisini tavsiye edersiniz birde kabin boyutları ne kadardır?

2 si de tavsiye olunur.kabin boyutları için subların kutularında zaten alternatif kutulamaları gösteren bir döküman çıkar.alttaki linkten de kabin ölçülerini kontrol edebilirsin.
http://www.kicker.com/Solo-Baric_L7#fragment-2

benim araç corsa D ondan nasıl bişi alsam ?

araç ufak olduğu için az yer kaplayan ve çalacağı kutunun lt sininde az olmasında faydası var sizin için açıkcası l7 38 cm alırsanız büyük lt de çalacaktır en 45-50 kapalı kabin ile 90-100 lt arasında portlu kabin karar sizin + bunlara ilave olarak kapasitör ve anfilerinde yer kaplayacağını belirtmek isterim

benim araç corsa D ondan nasıl bişi alsam ?

ben pioneer 30 cm aldım hemde öyle çift bobin filan değil 1200 watt maximum 350 waat rms olması lazım yanlış hatırlamıyorsam yetipte artıyor.

Aracın HB olduğu için zaten sedan araçlara göre daha iyi ses alırsın. O yüzden 30 cm işini görür derim.

ben pioneer 30 cm aldım hemde öyle çift bobin filan değil 1200 watt maximum 350 waat rms olması lazım yanlış hatırlamıyorsam yetipte artıyor.

Aracın HB olduğu için zaten sedan araçlara göre daha iyi ses alırsın. O yüzden 30 cm işini görür derim.

pioneer champion serisi var bagajda 30 cm ama bagajda jbl 1201.1 var boş boş kalmasın istedim :D

yiğit hayırdır ya aşmaya başladın kendini al bi s15 L7 cigerin titresin :D:D kabinide senin bagajın yarısından fazlasını kaplar :)

yiğit hayırdır ya aşmaya başladın kendini al bi s15 L7 cigerin titresin :D:D kabinide senin bagajın yarısından fazlasını kaplar :)
sorma ya bass yetmez oldu :D

Geri