kilometre göstergesi silik yazıyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan guner50
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

guner50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kilometre göstergesi silik yazmaya başladı. Daha önce yine yaptı kendiliğinden düzeldi ama yine silik gözüküyor. Yetkili servis yapacak bişey olmadığını ve mürekkebi bitmiş bu sekilde kullanmamı söylüyor. Sizce bir yolu yokmudur. 2005 model astra h 58000 km de

Mürekkebi mi bitmiş:) Anlamayınca ne atacaklarını bilmiyorlar.
O ekranı boarda baglıyan filmi var muhtemelen boardı brakmaya başlamış
Film işinden anlyan bi elektronikçi yada göstergeyi söküp filmin üzerine sabitlemek için destekleyici bişey yapıştrılabilir.
Servis yapmaz bu tür işleri.

:kop::kop::kop::kop::kop:Mürekkep bitmiş :D:D:D:D:Dyokmuymuş mürekkepleri sakın arka aydınlatmanın ışığında bir şey olmasın:mad::mad::mad:

yuh artık bu kadar da olmaz yahu...

sanayilerde biraz vakit geçirebilirsen emin ol gerçek bir usta bulur ve yaptırabilirsin...

Git bir kırtasiyeden mürekkep al, Sonra onu diyen servise git. ve deki Ben GM Türkiye le görüştüm benim adresime Mürekkebi yolladılar durumu anlatın. O mürekkebi nasıl uygulama yapacaklarını anlatıcaklar size diye :)

Arkadaşlar kilometre göstergesi silik yazmaya başladı. Daha önce yine yaptı kendiliğinden düzeldi ama yine silik gözüküyor. Yetkili servis yapacak bişey olmadığını ve mürekkebi bitmiş bu sekilde kullanmamı söylüyor. Sizce bir yolu yokmudur. 2005 model astra h 58000 km de

Kardeş elektronik kısmın panelinde veya beynindeki lehimler zamanla eriyor veya oksitliyor temizleme şansın varsa iyi bir elektronikçi sorunu çözecektir.

Arkadaşlar saolun ilginize söyleyen d.bakır canlar otomotiv D.bakırda bu işi yapan elektronikci nasıl bulurum bilmem ama bi süre böyle kullanıyım. Yetkili servis demeye bin sahit ister.Arabaya bakacak usta bulmak için serviste yarım saat koşturuyorum.Başkada yetkili servis yok zaten.

Geri