kış lastiği

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan atash
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

atash

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
205/65/16 lastik ebatı için good year ultragrıp 7 kış lastiğini önerirmisiniz. özellikle kullananların yorumlarını bekliyorum. saygılar.

ben kullanmadim ama cok yakin arkadasim kullaniyor benim tavsiyemle almisti, cok memnun siddetle tavsiye ediyorum..kesinlikle cok memnun kalinacak bir lastik..

Bende düşünüyom o lastiği bugun sordum vectra için 15 inch 130 tl dedi fakat tarihini hiç sormadım dikkat etmek lazım depoda tarihi eskmiş lastiği ucuza kakalayabilirler.

Ben gecen yıl 195/65/15 brigstone marka kar lastiğini 540 aldım ve cokta memnun kaldım.Malum burası Ağrı.Kışı zincir takmadan gecirdım.Tavsıye ederım

Kendim kullanmadım ama memnuniyet derecesi yüksek bir lastik.Kış lastiğinde Kumho'yu da çok başarılı buluyorum.KW 17 den çok memnun kaldım ve halen kullanıyorum.

gecen sene aldım 195 60 15 kullanıyorum. ADAC testlerinde en iyi kış lastiğiydi ztn. ona güvendim, aldım, ve çok memnun kaldım, tavsiye ederim. daha önce de konular açtım, bir göz at istersen http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=52246

Geri