klima taktırtma

seyyidhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba, 98 1,6 aracıma klima taktırmak istiyorum nasıl olur, çok masraflı ve zahmetli midir? uyumu nasıl oluyor taktıran var mı. önerilerinizi ve tecrübelerinizi bekliyorum.

benim aracımın üzerinde orjinalden var ama sonradan taktırmanın maliyetinin en az 1.250 tl olduğunu biliyorum.Randıman ise alamazsın gibi.bence klimalı bir araç al.daha mantıklı

Bizde çoğu usta olmaz diyor ama ben Discovery'de birçok arabaya takıldığını gördüm. olmaması için bir sebep yok. Sonuçta yapan yapıyor. Hurda araçtan her şeyiyle set olarak alır ve takarsan bence olur.

Gideceksin ankara ostimme orada hurdacilardan set haklinde bulabilirsin ucuzada mal edersin ama dediğin gibi ne kadar başarili bişey olur orasa muttala ?

98 astra classic gls klimalı aracım vardı ve klimayı doğru dürüst açamıyordum bile. Klimayı açtımda şehir içi araç biraz ısınınca sanki yere çivileniyor ve onu sökmeye çalışıyor gibi oluyor. Orjinal klimalı araçta böyle olursa artık siz düşünün sonradan takılan klimada nasıl olur?

sonradan yapılan bazı şeyler sorunsuz çalışabiliyor ama sonradan takılan klima bence randıman vermez çünkü basit bsy değil. sonucunda hem para kaybı hem yaptık olmadı diye üzülmeye gerek yok bence.

% 50 şansiniz var.bence risk almaya değmez

Geri