Kol Dayama Kilit mekanızması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan srTC
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar selam resımde gostermıs oldugum kılıt mekanızması benden oncekı sahıbı kırmış nasıl kırmış hıc anlayamadım ... bu parcayı bulabılırmıyım? veya elınde olan varsa temin edılebılırmıyım. tesekkur edıyrum sımdıden yardımcı olacak arkadaslara

srtc-albums-opel-picture6714-kol-dayama.jpg

Çıkmacılara bakman lazım hocam. Veya tamamen kırılıp değiştirmiş birini bulman lazım. elinden gelirse söküp kırılan parçanın tamiri mümkün mü onu da deneyebilirsiniz.
Zamanında çok uğraştım bu kol dayama ile. Benimde içindeki çırçır mekanizması bozulmuştu.

Çıkmacılara bakman lazım hocam. Veya tamamen kırılıp değiştirmiş birini bulman lazım. elinden gelirse söküp kırılan parçanın tamiri mümkün mü onu da deneyebilirsiniz.
Zamanında çok uğraştım bu kol dayama ile. Benimde içindeki çırçır mekanizması bozulmuştu.

Eyvallah. Cikmacilara bakayim o halde. Insallah bulurum. Normalde miknatis koymayi dusundum ama yukari kaldirinca pek saglam tutmayacak gibi oldu. Bakalim umarim bulurum

serviste kilit mekanizması varmı bence önce oraya bakın plastik akmasamı hurdacılar genelde zzarar vererek çıkarırlar tam randıman alamayabilirsiniz

Serviste komple olararak oldugunu soylediler. O yuzdende disarida arayim dedim

Geri