Kullanan, deneyen varmı?

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boş zamanlarımda alışveriş sitelerini gezer, değişik ve yeni çıkan ürünler varmı takip ederim.Az önce bir alışveriş sitesini dolaşırken şöyle bir ürünle karşılaştım.Silecek süpürgelerini yeniliyormuş.Bu ürünü deneyen kullanan varmı gerçekten merak ettim :)

http://www.hepsiburada.com/Liste/wi....aspx?productId=otrotayyd&categoryId=20024932

Yaptığı tek şey silecek lastiklerini temizlemek. Bunu ıslak bir bez ile de yapabilirsiniz. Yoksa özelliğini kaybetmiş bir lastiği nasıl yenileyecek ki? Para tuzağı gibi :)

Yenileme değil de aşınan kısmı alıp altından aşınmamış kısmı kullanmanıza yardım ettiği yazıyor.Yani bir nevi tornalama işlemi görüyor.Bende bu yüzden kullanan deneyen varmı demiştim zaten :)

Büyük ihtimalle içinde ufak bir jilet var ve kesiyor lastiği. Sonra yandım aneeyy gitti sileceğin yarısı dememek için yeni silecek al paşa paşa kullan :)

Ben zaten senelik olarak ilk yağmur damlası cama vurduğunda sileckleri periyodik olarak değiştiren biriyim.Aracımın modeli gereği pekte ucuz da değiller.Ben sadece bir faydası olup olmadığını merak ediyorum.Ve ısrarla deneyen biri varsa onun yorumunu takip edeceğim.Bilgi ve tecrübenin ne zaman nerede lağzım olacağı belli olmaz çünkü.

Geri