küllüğüm çalındı arkadaşlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan acun1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: küllüğüm çalındı arkadaşlar

DERSİMLİ link' Alıntı:
ürün bitti heralde.

küllüğün çalındığına üzülmüş anladım ama araya bide şu hırsızlık teşebbüsü uyarısı olayı karışmış ondan açmıştır konuyu arkadaş :)

geçmiş olsun..

Küllüğü çalacak adamın başka yerleri de kurcalaması lazım sanki. Hiç belirti yok mu başka. Geçmiş olsun bu arada. Tek derdiniz bu olsun.

_ozgur_ link' Alıntı:
Bu hırsızlık teşebbüsü olayı nedir ekranda ki yazı  exclaim :-\
walla cosmolardaki alarm olayında olsa gerek gösterge ekranında uyarı veriyor .diğer paketlerde varmı bilmiyorum.walla dediğiniz gibi sağlık olsun dikkatsizliğime kızıyorum.şu camları kumandadan kapattığımızda camlarıda kapatacak bi uygulama yokmu acaba?

sorununuz için size tavsiyede bulunmuştum. üstteki mesajları okuyunuz

allah başka dert vermesin yenisini alıverirsin artık 50-60 liraya  :D

farukozkaplan link' Alıntı:
sorununuz için size tavsiyede bulunmuştum. üstteki mesajları okuyunuz

teşekürler ilginiz için .peki cosmodaki alarmla birlikte çalışma zorunu olmaz herhalde.dediğiniz gibi ise bu camı kapatma olayı için bile takılır.

birlikte çalışma sorunu olacagını sanmıyorum, cosmolarda alarm sireni farklı diye biliyorum. cam kaldırma da işinizi görür ama arada 60-70tl fark için alarmı almanızı öneririm. hiç olmazsa darbe sensörü ve aç kapalarda sesli uyarı ekleniyor. Açıkça söylemek gerekirse ben sesli uyarı için taktırdım, cam kaldırma özelliğini olan versiyonu sipariş verirken söylediler. öyle aldım

Faruk bey video eklemeniz mumkunmu acaba.
Ac kapalarda korna olayi benimde cok hosuma gidiyor.

Geri