kumandadan açılan plakalık ışığı ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan lampard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra c lerde kumandayla kapıları iki defa açınca plaka ışığı da yanıyor ayrıca yolbilgisayarı ve gösterge ışıkları da
sis farlarının da yanmasını sağlayabilirmiyiz acaba en basit olarak kablo çekilebilir ama zahmetli olur tech 2 ile yapabilirmiyiz bu işlemi

arkadaşlar vectra c lerde kumandayla kapıları iki defa açınca plaka ışığı da yanıyor ayrıca yolbilgisayarı ve gösterge ışıkları da
sis farlarının da yanmasını sağlayabilirmiyiz acaba en basit olarak kablo çekilebilir ama zahmetli olur tech 2 ile yapabilirmiyiz bu işlemi

Sigortadan kısa devre yapılarak ayarlanabilir diye düşünüyorum ama elektrik tesisatında sorun yaratabilir sisler :) Yinede bir uzmana sormak lazım

hls Vectra C de çalışıyor ise, öyle çözebilirsiniz.

hls ile uğraşmaya gerek yok... daha önce benimde aklımda olan birşey araba bir kavuşayım yapacağım :) abi benim fikrime göre tavan lambalarına giden kablolar ön kapının orda toplanıyor ayak ucu ışıklandırması gibi odan bir ek alıp sislere eklemek. arayada bir tane sigorta attınmı sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. böylece kumandadan kapıları açınca sisler yanacak anahtar kontağa takıp çevirince sisler sönecek. bizim corollada alarmlamı yapmışlar bilmiyorum ama böyle çalışıyor çokta güzel oluyor. kapıları açınca yanıyor. kapıları kapatınca tavan lambası sönene kadar yaniyor...

Geri