laciver 99 model astra ya ufaktan şekil yapcam akıl verin

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan WorLdjoY
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese selam olsun 99 model hb kasa lacivert renkte bi astra aldık araba olduğu gibi orjinal bişeyler yapmayı planlıyorum ama nerden başlamam gerektiğini hiç bilmiyorum arabanın rengi lacivert bende öğrenciyim çok abartılı olmıcak şekilde fakat bendeki genç ruhun arabamada yansımasını istiyorum neler önerirsiniz acaba ne yapsam gider arabaya şuan için jant yada arabayı pıstırmayı düşünmüyorum daha basit şeyler mesela benim aklıma ilk gelen kapıların cam kenarındaki lastikleri metal yaptırmak artı plaka etrafını gene metal renkle çevirmeyi düşünüyorum sizce nasıl olur ayrıca kapı kolllarını gene metal gri renkte yaptırsam nasıl olur ilginiz için şimdiden teşekkür ederim en kısa zamanda arabanın resimlerinide koyarım alalı 2 gün oldu henüz :)

bilmem bundan önce doğan kullanıyordum boyle bi muhabbet vardır pıstırmak falan die hemen ezme moduna geçmeyin ya fikirleirnizi bekliyorum

bilmem bundan önce doğan kullanıyordum boyle bi muhabbet vardır pıstırmak falan die hemen ezme moduna geçmeyin ya fikirleirnizi bekliyorum
Ne ezmesi birader mrk etme yok öle bişey.Garip geldi o kelimede ondan sordum,yannış anlama.Madem araban lacivert önce içi krom olan Angel far ve şeffaf krom stop takarak başla olaya.Sonrasında krom yada krom görünümlü bi jant tak tabi yay takıp arabanı pıstırmayıda unutma:)camlarıda Lazer yada aynalı film yaparsan 10 numara olur araban.aşırıya kaçmadan bu şekilde modifiye edebilirsin.Sana bunları yazarken kafamda canlandı zaten arabanın şekli fena olmdu yani:)

Ne ezmesi birader mrk etme yok öle bişey.Garip geldi o kelimede ondan sordum,yannış anlama.Madem araban lacivert önce içi krom olan Angel far ve şeffaf krom stop takarak başla olaya.Sonrasında krom yada krom görünümlü bi jant tak tabi yay takıp arabanı pıstırmayıda unutma:)camlarıda Lazer yada aynalı film yaparsan 10 numara olur araban.aşırıya kaçmadan bu şekilde modifiye edebilirsin.Sana bunları yazarken kafamda canlandı zaten arabanın şekli fena olmdu yani:)

çok sağol ewt aşırıya kaçmadan yapmak istiyorum sade ve şık olayı :)

kapı çıtaları ve plakayı krom yapma bence
jant - siyah film - app plaka ilk etapta işini görür ;)

kapı çıtaları ve plakayı krom yapma bence
jant - siyah film - app plaka ilk etapta işini görür ;)

hmm bende tam onları krom yapmayı düşünüyordum ama herkes onun çok basit durduğunu soyledı. app plaka dediğin ne oluyor acaba onu anlayamadım ? daha doğrıusu ne olduğunu bilmiyorum

hocam ne kromu yaww taksici işi bırakın :)

Geri