Landirenzo lpg hakkinda bilgisi olan..

ersin22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim 2004 model opel astra g 1.6 enjoy hb. Aracima lpg taktirmak istiyorum kafam çok karişti. Kimisi brc diyor kimisi romano kimiside landirenzo diyor (yetkili servis te landirenzoyu tavsiye ediyor) benim de aklima landirenzo yatiyor..sorun yaşamak istemiyorum bilgisi olan arkadaş varsa ve paylaşirsa sevinirim..şimdiden teşekkür ediyorum..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullanıyorum.çok memnunum..hiç problem yaşamadım..çok şükür:D

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kuzenimin aracında da serviste takılmış landirenzo var.. sonuçta opel yetkili servisleri tarafından garantili.. nereye gitseni yetkili opel servisi var. sorun olsa bile çözümü kolaydır. ama aracınızı satarken landirenzo yerine brc takılı derseniz alacak kişi için bir artıdır. bunu da bilin.

ersin22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallan bi sıkıntı yaşamam landirenzo ile ilgili.. brc taktırmayı düşünüyordum ama %70 i yerli diyorlar. landirenzonun %100 italyanmış.. bilmiyorum bakalım kısmet artık..

ALPER01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben landırenzo taktırdım.Ortalama şehir içi 10 litre yakıyor.Yani 70 ytl ile şehir içi 310 km.Performansta herhangibir kayıp olmadı.Ama simit tüp taktırdığım için stepne boşa çıktı.İlerde belki sadece tüpü değiştiririm.

ersin22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı yeni aldım zaten en az bir aksilik olmazsa 5-6 yıl satmayı düşünmüyorum o yüzden satmayı düşünmekten ziyade kullanırken bir sıkıntı yaşamamayı düşünüyorum ve ince eleyip sık dokumak istiyorum.. arkadaşlardan da bilgilerini paylaşmalarını bekliyorum...ama hala daha kararsızım BRC mi LANDİRENZO mu diye???

blueformen1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ersin arkadaş önemli olan işi yapacak ustanın marifetliliği...bence brc derim...landirenzo da kötü bir ürün değil ama esat çetin arkadaşın da dediği gibi alırkende satarkende brc olması + bir sebep...allah herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc ye yerli demelerine bakmayın.. gidin brc yi takan kişiye parçaların üzerinde made in italy yazıyor mu yazmıyor mu onu sorun .. yanlış bilmiyorsam lpg depolarının hepsi atiker nerede ise .. ha ama 2000 lira veririm diyorsanız gidin hemen prins taktırın.. brc den bile daha fazla tercih nedenidir. açık konuşayım. prins takılmış bir araba olsun onu almak isterim.

ersin22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok o kadar para veremem ya landirenzo yada brc ikisinden birini tercih edeceğim.. ikisi içinde iyi diyorlar..kararsızımmm..

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc ye yerli demelerine bakmayın.. gidin brc yi takan kişiye parçaların üzerinde made in italy yazıyor mu yazmıyor mu onu sorun .. yanlış bilmiyorsam lpg depolarının hepsi atiker nerede ise .. ha ama 2000 lira veririm diyorsanız gidin hemen prins taktırın.. brc den bile daha fazla tercih nedenidir. açık konuşayım. prins takılmış bir araba olsun onu almak isterim.

Ben bir aydan fazla oldu BRC taktırdım bütün parçalarının garanti belgelerini verdiler en ufak parçasına kadar BRC Madein İtaly