Lcd Ekran Tamiri Resimli Anlatim

kimse beğenmemiş sanırım boşunamı uğraştık resimler felan...! :)
olurmu öyle şey süper bilgiler geçen sizin sayenizde gösterge lambasını 30 dakikada değiştirdim,bende bas bas bağırıyorum bu konu sabitlenmeli diye ama kimse duymuyor yöneticilerden,emeğinize sağlık...

dostum emeğine sağlık. bende kumanda sistemini anlattım ve videosunu yayınladım , kesinlikle kumanda ve ekran konusu sabitlenmeli, çünki başka sitelerde millet yanayana bu çözümleri arıyor. site yöneticisi arkadaşlar bu konular önemli lütfen sabitleyelim.

dostum emeğine sağlık. bende kumanda sistemini anlattım ve videosunu yayınladım , kesinlikle kumanda ve ekran konusu sabitlenmeli, çünki başka sitelerde millet yanayana bu çözümleri arıyor. site yöneticisi arkadaşlar bu konular önemli lütfen sabitleyelim.
dostum senide ayrıca tebrik etmek istedim,kesinlikle konular sabitlenmeli,süpersiniz,emeğinize elinize sağlık,icatlarınızın devamını bekliyoruz:alkis:

bende eski aracımda(corsa b) filmi yırtmıştım. çope gitti bilgi ekranı. sanayide çıkmasına 80 ytl verdim. filmi temizlerken çok dikkat etmek gerek!

Son düzenleme:
benim aracımın orjinal teyp de gödterge gitmişti aynı bunun gibi ondada çalşma matıgı aynıdmır acaba

belki bilrisiniz vectra a
ların orjianl teypleri serce parmak kadar bi kısmı çıkıyodu sadece ekranda onun üzerindeydi :)

Emek sarfeden arkadaşların ellerine sağlık.
konu sabitlenmesede önemli değil araştırma yapınca bulunur. Bilgi kayıp olmaz eğer arama yapılmış olsaydı ayni konunun bir benzeri olduğu görülecekti. Paylaşım için teşekkürler.;)

Son düzenleme:
paylaşımlar için teşekkürler... ellerinize sağlık ...
benim aracımdada ekran silinmeleri oldu ama sizin kadar cesaretli ve yetenekili değilim malesef...

bu arada astra g için ön konsol sökümünü bilen arkadaş varmı acaba?

Arkadaşlar gerçekten ellerinize emeklerinize sağlık..

Amma lakin Volkan kardeşimim de dediği gibi örnekler hep vektra'lar ile gösterilmiş.

Astra G lerde bunu yapan varsa bizimle resimli olarak paylaşırmı acaba?

Geri