Lcd ekranlı kafalıklar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan miralay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
2005 astra H de lcd monitörlü kafalık uygulaması yapmak istiyorum yalnız orjinal konsolu bozmadan harici bir vcd oynatıcılı teyp ile bunu yapabilirmiyim? torpidoya montaj olabilir mesela ...

2005 astra H de lcd monitörlü kafalık uygulaması yapmak istiyorum yalnız orjinal konsolu bozmadan harici bir vcd oynatıcılı teyp ile bunu yapabilirmiyim? torpidoya montaj olabilir mesela ...
Öncelikle aramıza hoş geldiniz, bir an evvel üye arşivi kısmından üye tanıtımı yaparsanız seviniriz.

Öncelikle aramıza hoş geldiniz, bir an evvel üye arşivi kısmından üye tanıtımı yaparsanız seviniriz.

Sendende kaçmıyor abi:) Ben dikkat edemiyorum yer yer valla :)

Saygılar...

Sendende kaçmıyor abi:) Ben dikkat edemiyorum yer yer valla :)

Saygılar...
Bölüm sorumlusu arkadaşımız mazeretinden dolayı forma sık sık giremiyor, ona yardımcı olmamız gerekir.

Olur tabi ama kullanımı pek kolay olmaz.bunun yerine kafalıklara görüntü aktarmak için kendinden cd girişi olan güneşlik ekranlar var.onu kullanmak en kolayı olur.

Kayıt işini becerebildim galiba uyarınız ve tavsiyeler için teşekkür ederim...saygılar...

Geri