limangoo yada benzeri siteler

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar, bugün yılbaşı hediyesi almak için nette geziniyodum, limangoo isimli sitenin reklamları aklıma geldi, baktım ama direk üyelik istedi,,, hatırlarsınız ((güvenliindir.com)) diye bi siteyle başım derrteydi en son, savcılığa dilekçe verdim 1 ay oldu haber çıkmadı, şimdi buna üye olmaya korkar hale geldim, acaba sahte bi msn adresi fakanmı kullansam, yada ne önerirsiniz???? buyrun;

Korkmayın bir şey olmaz lakin ben kavrayamadım sahte ile gerçek mail adresi arasındaki farkı. Sahte kullansanız size ne kazandırcak, o zaman sorumsuz hissedecekseniz, sahte kullanın. Zaten alışveriş için tüm bilgilerinizi vereceksiniz ki
ürün size ulaşsın :)

sahte mail adresi verirseniz olmaz sanırım çünkü mail adresini verip kayıt olduktan sonra posta kutuna mail geliyor aktifleştirmek için istersen sen bana özelden mail adresini gönder ben sana davet göndereyim sen ilk alışveriş yaptığında banada hediye çeki gelsin : )

merhaba arkadaşlar, bugün yılbaşı hediyesi almak için nette geziniyodum, limangoo isimli sitenin reklamları aklıma geldi, baktım ama direk üyelik istedi,,, hatırlarsınız ((güvenliindir.com)) diye bi siteyle başım derrteydi en son, savcılığa dilekçe verdim 1 ay oldu haber çıkmadı, şimdi buna üye olmaya korkar hale geldim, acaba sahte bi msn adresi fakanmı kullansam, yada ne önerirsiniz???? buyrun;
Limango'ya üyeyim ve bir iki sefer alışveriş yaptım. Hiçbir sorun veya teslimat hatası görmedim. Üye olan ve alışveriş yapan arkadaşlarım da her hangi bir sorun çıkarmadıklarını söylüyorlar. Sadece kargo süreleri biraz uzun, o da hemen hemen tüm internet üzerinden alışveriş sitesinde var. Bence alışveriş yapılabilecek güvenilir sitelerden biri.

Limango'ya üyeyim ve bir iki sefer alışveriş yaptım. Hiçbir sorun veya teslimat hatası görmedim. Üye olan ve alışveriş yapan arkadaşlarım da her hangi bir sorun çıkarmadıklarını söylüyorlar. Sadece kargo süreleri biraz uzun, o da hemen hemen tüm internet üzerinden alışveriş sitesinde var. Bence alışveriş yapılabilecek güvenilir sitelerden biri.

teşekkür ederim arkadaşım, bu yada benzer şeyler bilmek için açtım zaten konuyu, fake msn ise sadece bi fikirdi, ilginize teşekkür ederim, AMA GÜVENLİİNDİR.COM İÇİN SAVCILIĞA DİLEKÇE VERMEK İÇİN GİTTİĞİMDE EMNİYETEDE YÖNLENDİRDİLER, ORADAKİ POLİS ARKADAŞ BİKAÇ ŞEYE DİKKAT ETMEMİ SÖYLEDİ, EN ÖNEMLİSİ SİTEYİ AÇTIĞINIZDA SİTE TAMAMEN GELEBİLİR ANCAK EN ÜSTTTEKİ ADRESİ FARKLI OLABİLİR, FARKLI ADRES SAKAT ZATEN, ÜSTTEKİ ADRESİ KONTROL EDEREK KULLANIN DEDİ, BİDE FORMAT YAPTIRDIM BİLGİSAYARI,,

Limango markafoni ve trendyol.Bu üç siteden de alışveriş yaptım hiçbir sorun yaşamadım.Tek kötü yanı teslimat kampanya bitiminden sonra başlıyor.Ürünün elinize ulaşması 10-15 gün sürüyor... Gerisi çok çok güzel. :)

geçmiş olsun. web tarayıcılarda (explorer, opera, chrome vs.) güvenli sayfada olup olmadığını öğrenmek istiyorsan tarayıcı tipine göre ekranda bir köşede mutlaka asma kilit şeklinde şifrelemenin ikonu çıkar. Medeniyet ve teknolojinin getirdikleri ile başa çıkmak zorundayız. Parayı basıp antivirüs alın mutlaka, çok faydasını göreceksiniz...

ben geçen bitenekadar.com diye bi site buldum orasıda iyi

Limangonun çok daha mantıklı alternatifleri var.
Favorilerim;
1. Morhipo.
2. Trendyol.
3. Markafoni.

Morhipo; Boyner grubunun sitesi. Özellikle Müşteri Hizmetleri ve ürün kaliteleri yönünden şu an piyasanın en kaliteli sitesi diyebiliriz.

Trendyol; zaman zaman üyelerinde 10-20 liralık alışveriş çeki gönderir. Ürün çeşidi boldur, malları kalitelidir. Aynı anda 3 hediye çekini birleştirerek alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Bununla beraber bir de cola kodu ile indirim imkanı vardır.

Markafoni; Zaman zaman üyelerinde 1-2 gün kullanım süreleri olan 10-20 Tl lik çekler dağıtır. Malları kalitelidir. Müşteri memnuniyeti üst düzeydedir. İade konusunda benim en beğendiğim sitedir. İade işlemini, ürünü kargodan alır almaz yaparlar ve cep telefonunuza mesaj yollarlar.

Limango; 6.95 lik rekor kargo ücreti ile bildiklerimin arasında en kazık sitedir. Güvenilirdir. Teslimat süreleri 2 haftayı bulur. Hatta bu sitenin 10-25 tl lik çekleri satılır. 3-5 lira karşılığında çok kolaylıkla 10 liralık, 25 liralık çekini satın alabilirsin. (Bir ara bazı referanslarla üye olanlara 25 lik çek dağıtılmıştı, zamanında bu refler ile bazıları yüzlerce üyelik aldı, şimdilerde o refli üyeliklerde bulunan 25 liralık çekleri satılıyorlar, bu çeklerin son kullanımı 31 Aralık, yani bitmek üzere..) Fiyat yönünden biraz kazık bir sitedir. Ben şahsen Limangodan iki şekilde alışveriş yaparım.

1. Piyasada bulmam zor olan ve çok beğendiğim bir ürünle karşılaşmışsam.
2. Eğer elimde 10 liralık veya 25 liralık çekim varsa ve ihtiyacım olan bir ürün bulmuşsam..

Şimdilik bu kadar. :D

Geri