Logo İptali ve güncel Fotolar (Corsa-c)

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaptığım değişiklikler şimdilik aşağıda:

1-Logo iptali ve GSİ yazısı ekleme
2-185/55/15 V desenli performans lastikler
3-Angelları sislere bağlatma işlemi

Bunlar çok basit işlemler ama detaylar da önemlidir.Yorumlarınızı bekliyorum.

İlk resim de ben varım.Burası çalıştığım işyeri.Soğuk hava nedeni ile o komik şapkayı takıyorum :)

resim070bs7.jpg

resim080sx4.jpg

Angelların sislere bağlı hali.Bu işlem çok zor ve zahmetli.Yaklaşık 3 saat sürdü.İşlemle ilgili ayrıntıları sorularda cevaplayabilirim.

dsc00560yt7.jpg

dsc00556vr8.jpg

dsc00515bw3.jpg

dsc00557dk0.jpg

Ve bu da son resim di.Yapacaklarım da şunlar.Angelları söküp ledlerini değiştirmek.Yan marsbiyel (böyle mi yazılıyo bilmiyorum :) ) takmak. Her türlü sorunuzu yanıtlayabilirim yardımcı olmak bağlamında.

güle güle iyi günlerde kazasız belasız bin inşallah...

lastik ölçüleri de vermişsin ancak ne lastikleri ne jantlarını göremedim bide yan profilden resim koyarsan onları da görebiliriz sanırım...

ben bişeyi merak ettim neden angelleri sislere bağladın ki.zaten siler yanınca parklar yanmış olmuyomu yani angellerde yamış oluyo otomatikman.

bide ön taponun altına ince bi kaş yaptırırsan çok daha şık duracak sanırım...bu arkadaşımızda olduğu gibi...
new1fp2vz0.jpg

güle güle iyi günlerde kazasız belasız bin inşallah...

lastik ölçüleri de vermişsin ancak ne lastikleri ne jantlarını göremedim bide yan profilden resim koyarsan onları da görebiliriz sanırım...

Dostum aracın yandan resimleri var zaten forumda.Logo iptalinin resimleri bunlar.O yüzden diğerlerini koyma gereği duymadım.

ben bişeyi merak ettim neden angelleri sislere bağladın ki.zaten siler yanınca parklar yanmış olmuyomu yani angellerde yamış oluyo otomatikman.

Dostum aracın orjinalinde sisler yoktu.Sonradan kendim taktım.Sonradan takma olunca da taktığın sisler ancak kısalarla beraber yanıyo.Bunu düzeltmek için de tetiklemeli role sistemi kurmak gerekiyor.Bİlgisayar kontrolünde olan sis sistemine ufak bi oyun oynuyosun yani anlıcaan :)

nedense logo iptalleri gözüme güzel gözükmüyor.ama sen beğenmişsin yapmışsın güle güle kullan allah kaza bela vermesin...+angel lar dehşet yakışmış

nedense logo iptalleri gözüme güzel gözükmüyor.ama sen beğenmişsin yapmışsın güle güle kullan allah kaza bela vermesin...+angel lar dehşet yakışmış

Dostum hevesimi alınca sökücem logo iptalini.Corsa-c lerde orjinal logo da çok güzel zaten.Ama hevesimi alıyorum.Bir de kendi emeğim olunca ayrı oluyor.Angellar gerçekten çok yakışıyor corsa-c ye.Ama bunlar çin malı ve adamlar ufacık led takmış.Yakında içlerini açıp güçlü ledler takacağım.Bu hali ile gündüz görükmüyo angellar :)

hoş olmuş,güle güle kullan..

Geri