Lovato lpg taktırdım bilgi isteyen..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ykpcftc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ykpcftc

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hayırlı forumlar...lovato marka lpg taktırdım ... bilgi almak isteyen var mı yardım amaçlı..

Arkadaşın açtı konudan sen bir şey anladın mı?
Nadir abi sanıyorum arkadaş yeni bir lpg sistemi taktırmış.süreç olarak fiyat olarak hizmet olarak soran olursa bilgilerini paylaşmak istemiş.Tabii bunun yerine yaşadığı tecrübeyi harfiyen anlatıp genel bir bilgi verebilirdi ve güzelde olurdu ama farklı bir yol seçmiş.Ne geyik döndü bilmiyorum ama Emre müdahale ettiyse baya bi muhabbet olmuş burda :D

Arkadaşın açtı konudan sen bir şey anladın mı?

Ne değiştirir?
Her anlamadığın veya anlaşılmayan konu ile dalga geçebiliriz üslubu doğru değil. Yok helikoptere de "Lpg taktın ama buji kablosu ölür" yazarak, konu sahibini alaya almaya veya kendi kendinize komiklik yapma çalışmanızı mesajlarınızı silerek, isim vermeden uyardım. Geyik, Sohbet bölümümüz mevcut. Orada geyiğinizi geçin. Burada insanları tiye almaya, dalga geçmeye çalışmanın lüzumu yok. ASTRAloji açıklamış, arkadaş x marka lpg taktırmış, bildikleri dahilinde yardımcı olmaya çalıştığından böyle bir konu açmış. Merak gidereyim, anladığım bu. Konuyu sonlandırıyorum, konu sahibi isterse yeniden açabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri