lpg dolum

Büyük firmalar zaten firma isimlerinin kötü anılmasını asla ama asla istemezler... otobanda giderken bir büyük firmanın istasyonunda durdum malum engelli olmamdan dolayı engelli wc sordum gittim neyse anammmm resmen duman olmuş neyse orada bir kaç kare çektim ve sonrasında firmaya döşedim resimleri filanda yolladım adamlar hem konuyu takip ettiler hemde gelişmeler hakkında dakika dakikasına haber verdi... artık bilmiyorum o bayiye ne kadar ceza kesildi? ama boş bırakmazlar...

Aboo, yakmışın adamların çırasını. Bende bir kere şikayetçi oldum, dediğin gibi dakika dakika rapor veriyorlar. Artık "vazgeçtim, şikayet felan etmiyorum, yeterki aramayın artık" desemde eve gelip arabayı incelediler felan.

Aboo, yakmışın adamların çırasını. Bende bir kere şikayetçi oldum, dediğin gibi dakika dakika rapor veriyorlar. Artık "vazgeçtim, şikayet felan etmiyorum, yeterki aramayın artık" desemde eve gelip arabayı incelediler felan.

vay be hangi firma o ya süpermiş arabayı incelemeler falan :D

Sorma şimdi aynı yere gitsem kırmızı halı ilemi karşılarlar yoksa ellerinde :sopa: beklerler bilemiyorum :D

Geri