LPG Düğmesi

Bir şey kaybetmezsin bas düğmeye deme ;) içinde kalmasın en azından çalışıp çalışmayacağı.

Kontağı açmadan tüpün düğmesine basılı tutuyorsun daha sonra kontağı açıp arabayı çalıştırıyorsun sıralı sistemlerde bu şekilde oluyor fakat araba soğuksa ilk marşta çalışmayabilir iki üç kez marşa basmanız gerekebilir

atikerde 10 çalıştırmada 1 defa benzinde çalışması lazımdı. zavollide ölümüne çalıştırırdım :D yazın sıkıntısız çalışır ancak kışın denemeyin :D

atikerde 10 çalıştırmada 1 defa benzinde çalışması lazımdı. zavollide ölümüne çalıştırırdım :D yazın sıkıntısız çalışır ancak kışın denemeyin :D

:D 10 defada 1 mi iyiymiş :D

brc çok farklı yanlız ben 2 yada 3 defa yapmıştım corollada basılı tutunca değildi onda. basılı tutuyorsun bi ses geliyor sonra bir daha basıyodun. zavolli sınırsızdı omvl'dede sınırsız. ben yazları direk gazda çalıştırırım. kışında çalıştırıp 1 dakika bekler sonra gaza geçirirdim :D

prins te yemiyodu meraktan denemiştim :) herhalde prinse o kadar para veren adam 3-5 kuruşluk benzin hesabı yapmaz yada benzin pompası çalışmazsa çekici çağırır diye koymamışlar o özelliği :)

Geri