LPG Düğmesinde Bir Manyaklık Var

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar aracım da tek nokta olmasından dolayı gaza basınca araç yüksek devir olur olmaz hemen LPG geçiyor. Bugün ise aracı çalıştırdım araca ara gazı verdim bir anca alarm çalmaya başladı ve bununla birlikte aracın benzin ve LPG geçişi yapan düğmeden cozurdama sesi çıkmaya başladı. Konta kapadım yine çalıştırdım yine aynı bunu yaparken de araç sürekli alarm çalıyor. Neden oldu dersiniz?

O LPG denen illet senin başına fena musallat oldu, totodan yüklü miktarda para çıkarsa sana LPG siz bir araba alacağım :)

O LPG denen illet senin başına fena musallat oldu, totodan yüklü miktarda para çıkarsa sana LPG siz bir araba alacağım :)

Aynen abim ya sorma bu kez de böyle bir sorun çıkardı ama sürekli yaptı bir şey değil ama anlamadım gitti.

Abi zaten bizde şans olsa bir yerimizden belli olurdu. Hani derler ya çölde beni kutup ayısı öper :D

abi benim babamın arabada da olduydu anlattıığın olay, ustaya götürdüğümüzde lpg de sıkıntı var aldığın yeri değiştir pislik atmış falan demişti.

Usta biseyler yapti sonra yarim olan tanki git opetten doldur dedi arac duzeldi o gunden beri opetten aliyor bi daha da sikinti cikmadi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Usta biseyler yapti sonra yarim olan tanki git opetten doldur dedi arac duzeldi o gunden beri opetten aliyor bi daha da sikinti cikmadi

O LPG ayırıcı anahtarı filan mı değiştirdi?

Hic bilmiyorum abi ama parca degistirmedi diye hatirliyorum belki filtreyi veya reguletore hava falan tutmus olabilir oyle hatirliyorum

İsa kardeşim vermiş olduğun bilgiler için teşekkür ediyorum benim de aklıma o gaz benzin ayırmada kullanılan düğme geldi idi aklıma. Demek ki onunla alakadar bir durum değil. Bakalım benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar çıkacak mı?

İsa kardeşim vermiş olduğun bilgiler için teşekkür ediyorum benim de aklıma o gaz benzin ayırmada kullanılan düğme geldi idi aklıma. Demek ki onunla alakadar bir durum değil. Bakalım benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar çıkacak mı?

Insallah abi onemli bi sorun yoktur

Geri