Lpg ilk calistirmada devir

ysf61

Kayıtlı Kullanıcı
04-Ağrı
Siteyi ziyaret et
Selam aracim opel asra 1.6 tuplu . Sabah araci ilk calistirmada aracin devir gostergesi bir asagi bir yukari oynuyor. Rolanti sorunu oluyor 1 dk sonra sorun yok.neden acaba ve cozum ?

ysf61

Kayıtlı Kullanıcı
04-Ağrı
Siteyi ziyaret et
Selam aracim opel asra 1.6 tuplu . Sabah araci ilk calistirmada aracin devir gostergesi bir asagi bir yukari oynuyor. Rolanti sorunu oluyor 1 dk sonra sorun yok.neden acaba ve cozum ?
Bir müslüman yazsa bari 😀

zamorano007

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Egr valfi, bogaz kelebegi, map sensoru yapabilir. Lpy arka tupteki vanadan kapatip 2-3 gun kullanin, sorun devam ederse problemin lpg den kaynaklanmadigi ortaya cikar, lpg sistemini elemiş oluruz

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Devir saatindeki oynamalar hangi aralıkta. Sabah ilk marş sonrası 1000 devir üstünde 10 saniye falan kalıp daha sonra 800 devir civarına düşmesi normal diye biliyorum.

Ferhat

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yusuf bey merhaba aynı sorun ben de var bir yere gösterdiniz mi
sorun devam edi,yor mu

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Lpg de yapıyorsa Lpg yi damarın ustadinda dediği gibi arka tüp üzerinde vana var kapatmanız lazım ve minumum 3 4 gün o şekilde kullanmanız eğer düzelirse ya lpg regülatörü yada lpg enjektörü kaçırıyor dur ve ilk marşta boğulur araç

Ferhat

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Lpg de yapıyorsa Lpg yi damarın ustadinda dediği gibi arka tüp üzerinde vana var kapatmanız lazım ve minumum 3 4 gün o şekilde kullanmanız eğer düzelirse ya lpg regülatörü yada lpg enjektörü kaçırıyor dur ve ilk marşta boğulur araç
Meehaba arabaya persembe cuma lpg vanasi kapattim bindim yaklasik 100 km falan gittim. Cuma sabah titreme falan yapmadi. Cumartesi ik8ndi vakti yone benzinde calistirdim herhangi bir titreme olayi falan olmadi pazartesi lpg vanasi acip deneyecem. Insallah bi sorun olmaz

Ferhat

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kaan bey merhaba ilginiz için tesekkur ederim. Istanbul bagcilarda oturuyorum ben avrupa yakasi bildiğiniz iyi bir lpg ci var mi landirenzo marka. Arac ve lpg 2017 model

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Malesef üstad candan mühendislik var imkan varsa oraya gidin

• Beğen
Tepkiler: Ferhat

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Meehaba arabaya persembe cuma lpg vanasi kapattim bindim yaklasik 100 km falan gittim. Cuma sabah titreme falan yapmadi. Cumartesi ik8ndi vakti yone benzinde calistirdim herhangi bir titreme olayi falan olmadi pazartesi lpg vanasi acip deneyecem. Insallah bi sorun olmaz
Yok hiç açmayın üstad iyi bir lpgci bul olayı anlat yardımcı olsunlar

• Beğen
Tepkiler: Ferhat