Lpg ilk calistirmada devir

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
boğaz kelebeği gibi geliyor. geçmiş olsun.

Ferhat

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yok hiç açmayın üstad iyi bir lpgci bul olayı anlat yardımcı olsunlar
Kaan bey tekrar merhaba atabayi dediğiniz gibi lpg ye almadan benzinde kucukcekmecede lpg ci ömer ustaya goturdum olayi anlattim enjektör bozuk dedi. Tamir i %80 olur dedi 450 tl. Yenisi ise 1000 tl arti 200 tl iscilik dedi cok yiksek degil mi sizce de

Ferhat

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kaan bey tekrar merhaba atabayi dediğiniz gibi lpg ye almadan benzinde kucukcekmecede lpg ci ömer ustaya goturdum olayi anlattim enjektör bozuk dedi. Tamir i %80 olur dedi 450 tl. Yenisi ise 1000 tl arti 200 tl iscilik dedi cok yiksek degil mi sizce de
Enjektör sabaha kadar gaz kacagi yapiyormus gazi kesmiyormus sorun ondan dediler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bencede yüksek enjektör modelinize bakıp internet üzerinden bakabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Ferhat

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Enjektör sabaha kadar gaz kacagi yapiyormus gazi kesmiyormus sorun ondan dediler
Dediğim gibi ya regülatör yada enjektör farkli bir ustaya gidin kit modelini enjektör modelini öğrenip internet üzerinden araştırma yapın

• Beğen
Tepkiler: Ferhat

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
parça tamir veya değiştirmek yerine önce Egr valfi, bogaz kelebegi, map sensoru gibi parçaları küçük bir maliyetle temizleyin/temizletin. sonra baktınız sorun devam ederse değiştirme yoluna gidin. değiştirme kısmında da her denileni hemen değil önce araştırıp sorup sonra değiştirmenizi öneririm.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat ve Kaan.