Lpg kaç km taktırmalıyım

gürkan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra 2013 h kasa 1500km de daha motor açılmadı gibi ne yapmalıyım?lpg düşünüyorum. Kaç km de taktırmalıyım bilgisi olan varsa yardım ederseniz sevinirim.

En az bi 10.000 falan olsun bence ...

Daha önce de taktırabilirsin ama çok sağlıklı olmaz kanaatindeyim ...

Henüz aracınız yeni.Bence aracı satıp dizel bir araç alın.Lpg ile uğraşmaya değmez.

motor açılıp açılmama olayı pek yok hocam artık. eğer aracına bineceksen ve lpg'de kararlıysan 2-3 bin dedi mi taktır. geçen her km senin zararına olacak çünkü. lpg konusunda aracınızda oluşabilecek subap sorununu göze alıyorsanız beklemenin bi anlamı yok.

Motor acilma olayi yok oyle sey olsa fabrikadan direk lpg montajli araclar cikiyor vay onlarin haline olurdu.kaliteli adam gibi lpg markalarini tercih ederseniz hicbirsey olmaz merak etmeyin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astra 2013 h kasa 1500km de daha motor açılmadı gibi ne yapmalıyım?lpg düşünüyorum. Kaç km de taktırmalıyım bilgisi olan varsa yardım ederseniz sevinirim.

1500 olmuş daha taktırmadınmı????:maden:
Lpg yi taktırdıktan sonra benzinde geçirdiğin günlere yazık diyeceksin.
"Sorunsuz lpg dönüşümü" yapılırsa müşteri memnuniyeti % 100...

Motor acilma olayi yok oyle sey olsa fabrikadan direk lpg montajli araclar cikiyor vay onlarin haline olurdu.kaliteli adam gibi lpg markalarini tercih ederseniz hicbirsey olmaz merak etmeyin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sıkıntı yaşayan çok kullanıcı var abi. şimdi arkadaşın konusunuda dağıtmak istemem ama ilerde km olarak kesin bir şey yok ama bir yerde sorun çıkarıyor kullanıcıların söylediği bu. 20 binde de olabilir 70 binde de. 60 bini devirmiş tanıdığım var onda öyle bir sıkıntı yok mesela... ama olmayacak değil. olması kuvvetle ihtimal bir durum.

Geri