LPG Olayına Giriştik

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün 1.6 115 Beygir Edition Astrama Landirenzo Evo Kit LPG sistemi taktırdım. Depo fulleme keyfini yaşadım. Şuan için LPG takılı mı değil mi onu farkedemedim. Kalkışlarda yığılma ve araçta motor sesi değişme gibi bir sıkıntı yok. Araç montaj resimlerini http://www.ademler.com.tr/ adresinde yayınlayacakları için ben fotoğraf çekmedim. İlerleyen zamanda sizlere daha detaylı bilgileri vereceğim.

Ynt: LPG Olayına Giriştik

hayırlı olsun öncelikle.ne kadara taktırdınız?eğer sübaplarda sıkıntı yaşarsanız garantiye girecek mi ne dediler?

1.700 TL ye mal oldu.100.000 km motor garantisi içeren sözleşme karşılıklı olarak imzalandı.

hayırlı olsun, opel de LPG sorun yaratıyor, tartışıldı daha önceki konularda, en az 1500-2000 tl. subap masrafı açacaktır eninde sonında. ayrıca opel garanti dışı kalır.(linkini verdiğiniz site ....)

Ynt: Ynt: LPG Olayına Giriştik

Hayirli Olsun lpgyi hic sevmem ama ekonomi ekonomidir

Sayın kemalyiğit mesajın son bölümünü anlamadım. Evet turbolarda yağlama sistemli LPG taktıranlarda sıkıntı yarattığı ortada ama 115 liklerde bu sıkıntı yok. 50 60 bin de olan arkadaşlar var bi sıkıntıları yok. İnşallah bizde de olmaz.

Bu arada beni servis yönlendirdi. Önceden olmaz biz garanti dışına çıkarıız diyen servis motor garanti anlaşmasını LPG firmasıyla yaptığım için garanti kapsamını bozmuyor.

Hayırlı olsun simit depo mu taktınız, bizim stepneler ince olduğundan oraya nasıl oldu bagajda bir kabarıklık falan oldu mu yoksa stepne yuvasına uygun tank mı var?

Stepne yerine bir simir tank takıldı ama o kadar geniş bir yer olmadığından altına sünger destek verilerek zemin dolduruldu. Yani tam stepne yuvasına uymadı.

Geri