lpg tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yaparsa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
landirenzo kullanan arkadaşlar enjektör sesi fazla geliyor gibi. normal midir bu?ayrıca araç benzinde çalışırken lpg ye geçene kadar yaklaşık 10 sn kadar lpg enjektörlerinden çat çat ses yapıyo.bu normal midir?her zaman olan bi ses değil.yada ben duymuyorum her zaman.benimde taktırmak isteyenlere tavsiyem landirenzo.gerçekten kaliteli.

ben tartarini taktırdım 1600 lira şimdilik memnunum,herkesin dediği önemli olan ustalık...ben de katılıyorum

landirenzo kullanan arkadaşlar enjektör sesi fazla geliyor gibi. normal midir bu?ayrıca araç benzinde çalışırken lpg ye geçene kadar yaklaşık 10 sn kadar lpg enjektörlerinden çat çat ses yapıyo.bu normal midir?her zaman olan bi ses değil.yada ben duymuyorum her zaman.benimde taktırmak isteyenlere tavsiyem landirenzo.gerçekten kaliteli.

bu ses her zaman gelir. normaldir. 10 sn olayı da bende de aynı. ara ara değil her zaman geliyor. motor kaputunu açmadıkça bu sesi duyman çok zor. ayrıca yinede sesten rahatsız olan varsa yanmaz keçe ile sarabilir enjektörleri. diğer markalarda ses gelmemesi normal çünkü enjektör değil valf var. ayrıca şunu belirtmek isterim. babamda corolla var zavolli takılı (kaput keçesi olmadığından çok ses yapar diye landirenz takmadık) 1,6 motor. arkadaşımda alfa 147 var 1,6 zavolli takılı. aynı simit tank takılı. benim araba astra g 1,6. aynı litre gaz ile yaklaşık 100 km fazla yol yapıyorum. enjektörle alakası varmıdır bilmiyorum.

Ben de taktırdım 5 yıldır kullanıyorum. 2 aydır gidip geliyorum servise çok yakıyor bir türlü ayar tutturamadılar. Gaz taktırdık ancak benzini içiyor anlamadım. Bu yaz bir de gaz aparatından su kaçırdı kapak değişti 100TL daha önce enjektör iğneleri tıkandı 100TL gazdan kaynaklanan nedenlerle ateşleme bobini ömrünü erken tamamladı 280TL iyice keyfimiz kaçtı. O gaz filtresi denen karton parçasına her 20.000 binde 55TL veriyoruz. Her ayar için 25TL ayrıca veriyoruz. Ayrıca her muayenede ektra 25TL uzun vadede katalizör değişimi 400TL tank değişimi 500TL Soğuk havalar geldiğinde randıman vermiyor. Bagaj zaten kuşa döndü. Kapalı otoparklar zaten yasak. Sanırım bu durumları taktıran herkes biliyor. Birkaç yakınım lpg taktırmalarına rağmen benzinde kullanıyorlar çünkü araçlarına uymadı. Ha bunlar herkesin bildiği ünlü markalar. Uzun vadede çok karlı mı değil mi tartışılır. Bence aracınızı gerektiği kadar kullanın, ekonomik sürüş yapın benzinde kalsın daha iyi. Çok araç kullanmak zorundaysanız dizel alın. Karar sizin...

Geri