lpg ye gec gecme sebebini çözdüm arkadaşlar

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gecende bahsettmiştim lpg gec geciyordu artık gitgel lpgci ye canım sıkıldı artık bir yolbuldum sistem voltran
takılanların hepsinde bu sorun var.
regülatörün üzerindeki ısı müşürü soketini cıkardım evde boşduran oda termostadın aldım 1 metre kopla ekledim cıkan soketin ucuna ekledim dereceyide 25 30 c arasına ayarladım . malum havalarda sıcak oldugun dan dolayıda sıcaklık yaklaşık bugun 29 derece idi arabada güneşin altın da olduguna göre siz düşünün artık ne kadardır arabayı calıştırdım. 10 sn sonra direk gecti lpg ye yani arık git gel yapmayacagım lpg ciye. kendim mekanik olarak ayarlayacagım. bunun resmini daha sonra eklerim arkadaşlar . bu şekilde olan arkadaşlar faydalan sın selamlar... zeyir katipoglu

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimleri Bekliyoruzz

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son düzenleme:

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar resim gönderemiyorum
msn ile gönderirim zide yayınlarsınız msn atın

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
15 sanıye de zaten gecıyor bunun az zaman dusurelım dedım tehlıkelıymıs ısı musırıne program yapıp dusurebılıyor rısklı ıs dedı 15 sanıye beklerım ne olcak yanii ama cozmusun ısı dıkkkatlı dene bence

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
arkadaşlar gecende bahsettmiştim lpg gec geciyordu artık gitgel lpgci ye canım sıkıldı artık bir yolbuldum sistem voltran
takılanların hepsinde bu sorun var.
regülatörün üzerindeki ısı müşürü soketini cıkardım evde boşduran oda termostadın aldım 1 metre kopla ekledim cıkan soketin ucuna ekledim dereceyide 25 30 c arasına ayarladım . malum havalarda sıcak oldugun dan dolayıda sıcaklık yaklaşık bugun 29 derece idi arabada güneşin altın da olduguna göre siz düşünün artık ne kadardır arabayı calıştırdım. 10 sn sonra direk gecti lpg ye yani arık git gel yapmayacagım lpg ciye. kendim mekanik olarak ayarlayacagım. bunun resmini daha sonra eklerim arkadaşlar . bu şekilde olan arkadaşlar faydalan sın selamlar... zeyir katipoglu
bunu yapacagına ıstanbul umranıyede ucyıldız fırmasından hatasız ısı sensoru ısteseydın sorunun orjınal olarak cozulurdu
lpg cılerde bulunan sensorler kalıbrasyon hatalı olup tamır gormus sensorlerdır ..