Makyaj aynası kapağı kırıldı sorunu çözdüm

MustafaDmrl

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar birkaç yerde daha bu sorunu yaşayanlarla karşılaştım belki işinize yarar diye paylaşmak istedim. Ayna kapağı pim yerinden kırılmıştı. Öncelikle uygun bir pim bulmak gerekiyordu ince bir çivi buldum ve pense yardımı ile kestim sonra karbonat japon yapıştırıcısı ile yerine yapıştırdım. Kötü görüntü olmuyor yapıştırılan yer içeride kalıyor. Sorun çözüldü. :) işinize yarar mı bilmiyorum ama fotoğraflarıda ekliyorum.

IMG-20200530-WA0003b9643c01f910a18b.jpg
IMG-20200530-WA0002ba29448ac5813872.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Tertemiz ince bir işçilik olmuş. Ellerinize sağlık hocam.

MustafaDmrl

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Tertemiz ince bir işçilik olmuş. Ellerinize sağlık hocam.
Teşekkür ederim hocam. Arabayı aldiğimda kırıktı güneşte açıyordum kapak düşüyordu kapak tek satılmıyor güneşliği komple almak gerekiyordu onada 600tl dediler bende çözümü böyle buldum :) inşallah başka arkadaşlarında işine yararda 10 tl lik kapak için o paraları vermek zorunda kalmazlar.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Hasip

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çivi yerine tükenmez kalem ucu,yapıştırma yerinede kırılan yere biz dediğim delici çiviyi ısıtıp delerek bu kalem ucunu deldiğimiz yere sokuyorsunuz yapışıyor...Daha önce iki defa(farklı araçlara) aynı işlemi yapmıştım :)...

• Beğen
Tepkiler: 06aybars ve omeroz

MustafaDmrl

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Çivi yerine tükenmez kalem ucu,yapıştırma yerinede kırılan yere biz dediğim delici çiviyi ısıtıp delerek bu kalem ucunu deldiğimiz yere sokuyorsunuz yapışıyor...Daha önce iki defa(farklı araçlara) aynı işlemi yamıştım :)...
Delinecek bir yer olmadığı için yapıştırmayı tercih ettim hocam ama sizin taktikte güzelmiş bir daha yaşamam ama olursa bunuda denerim :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil

06aybars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı aldığımdan beri kırık kapak torpidodaydi. Ne zamandır yapmaya üşendiğim konuydu. Elinize, emeğinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Cemil

MustafaDmrl

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Aracı aldığımdan beri kırık kapak torpidodaydi. Ne zamandır yapmaya üşendiğim konuydu. Elinize, emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim inşallah sizinde işinize yarar.

• Beğen
Tepkiler: 06aybars

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sizi tebrik ediyorum bence gayet güzel olmuş. Maalesef ülke olarak çoğunlukla ithalata bağımlı olmamız ekonomimiz için kötü dolayısıyla elimizdekileri böyle değerlendirmek ve ülkede tekrar üretim namına bir şey yapabilmek böyle ufak işlerle başlar bence. O parçayı el becerinizle hallederek dışarı döviz gitmesini engellemiş oldunuz. Herkes bunu yapabilse çok şey değişir.

MustafaDmrl

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Sizi tebrik ediyorum bence gayet güzel olmuş. Maalesef ülke olarak çoğunlukla ithalata bağımlı olmamız ekonomimiz için kötü dolayısıyla elimizdekileri böyle değerlendirmek ve ülkede tekrar üretim namına bir şey yapabilmek böyle ufak işlerle başlar bence. O parçayı el becerinizle hallederek dışarı döviz gitmesini engellemiş oldunuz. Herkes bunu yapabilse çok şey değişir.
Teşekkürler hocam. Ekonomik olarak çok farklı bir bakış açısıyla yaklaşmışsınız gayet haklısınız

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Bende ayni islemin metal yerine dolma kalem ucu takmistim😀