megane alacagim fikrinize ihtiyacim var

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar
Vectrami sattim yeni bir arac alacagim opel degil ama baska kimse olmadigi icin size sorma ihtiyaci duydum gercekten yorumlariniz benim icin cok degerli

Bugun sarilar otodan Aralik 5 teslim tarihli Megane Sport Tourer 1,5 dci 85bg Teknoloji paket dahil icin 41.500 tl fiyat aldim pazartesi gunu 5000 tl kapora yatiracagim ve kalanini ay sonuna kadar odeyecegim
sizce nasil ?

Tesekkurler

görünüş olarak gayet şık ve spor bir araç bence hem fluance hemde magane hb den daha yakışıklı ama almışken 105 liğini almalısın ayrıca başka bayileri de araştır fiyat farkı olabiliyorrr gçen ay 5008 için fiyat araştırması yapmıştım ereğlide 59000 denen aracı ankara abc den 56000 gibi bir fiyat almıştım muhakkak fiyat alın hatta bayileri birbirine düşürün ben şurdan şu fiyatı aldım ve kesin araç alacağınızı belirtip bana en iyi fiyatı verin yada kasko gibi hediyeler isteyinn ne de az para vermiyorsunuzz

usta nıye 85 bg 100 lıuk al almısken...

baskan arada 4000 tl fark var bende sehir ici kullanacagim, sehir icindede 85 daha avantajliymis daha az yakiyormus ondan tercih ettim

ben reno ıle haşır nesırım koltuklar bızım ellerden cıkıyor hb secım ıyı avrupa ıthal 85 bg motor yurumuyor fabrıkada konusuluyor bılgıne alınırsa 105 lık al az yakıyor dıye pışman olma ılerde

arkadaşım clio almıştı, 65 beygirlik birde 80 ya da 85 likleri varmış, şuan da 65 aldığı için memnun.. çok az yakıyo , tabiki gönül 105 ister ama hem 4000 pahalı hem daha çok yakacak... bu arada o tarz arabaları şahsen beğenmiyorum ama zevkler renkler ihtiyaçlar farklı tabi..

şimdiden hayırlı olsun

Dayımda 2005 Full+Full Megane II Dynamique 1.6 16v vardı fiyatı şimdilerde yaklaşık 21-24000 civarı sanırsam araba 110bg otomatik vites hız sabitleme hız sınırlayıcı far sensörü park sensözü yağmur sensörü sunroof 6lı cd değiştirici vardı yakıt olarakta sizi ne kadar tatmin eder bilemem ama şöyle bi örnek verebilirim istanbuldan samsuna saatte 110km sabit hızla 200tl civarı benzin harcadı..temiz bulabilirseniz bi bakın derim

Yorumlar icin tesekkur ederim
105 lik daha iyi ama aradaki fark ciddi rakam
bir kac bayiye sordum bunlari carpistirdimda en iyi bunlar verdi
aslinda benide dusunduren 85 bg ile 105 bg arasindaki fark, elimizde patlamasin sonra.

Renault tecrübem hiç yok ama fiyat konusunda farklı bayi bakmanızı tavsiye ediyorum iş arkadaşıma transit cornett almılştık paramız elimizde geziyorduk bir kaç bayiden teldan fiyat aldık sonra burdan cıkıp izmitte gittik elimizde para ile bzimle birlikte bayide iki alıcı daha vardı ne yaptılarsa 30 altına cekemediler sıra bize geldi bir önceki alıcının 30 bin tl ye aldığına 28,000 dedik olmaz dediler fiyat listesi felan bayiye fiyat listesi felan anlamam al 28,000 deyip masaya parayı koyduk hayırlı olsun deyip işlemlerimizi başlatmıştı ha bizden önceki 20 peşin diğeri 3 taksit yapmıştı oda var ama 3 ay için 2000 tl iyi bir para paranız peşin elinizde ise dediğim dediktir havası yarat cok işe yarıyor ama paranız peşin değilde taksit felan olacaksa biraz sıkıntı olur

arkadaş megane sedan aldı 2009 da sıfır. vergi indirimi varken. 3 kere kaza yaptı. frenleri sorunlu diyor. taksicilerde öyle diyormuş.

Geri