megane alacagim fikrinize ihtiyacim var

yok sorun degil ogrenmis oluyoruz boylece
araci test ettim ama uyuslar privilege'yi test ettiriyorlar ee tabi ondan inince digeri cok sade geliyor buseferde seytan durtuyor lan ver 4 fazla al sonunu diye sonra yataga yatiyorum 4000 tl kardesim az para degil diyorum vesselam yarin sabaha kadar kaporayi vericem bu gece karari vermek zorundayim artik

halil bey siz 4000 tllik farkı kabullenin hem performans hemde donanım artıyorr tabii kii bu benim tercihim

ben fransız sevmem ama hep derim fransız alınıcaksa sw ları güzel pegeoutnunda 407 sinin sw ları güzel 307 yeni 207 serisinin sw güzel.. renaultda bu tourer tarzı araçla çok güzel bir araba çıkarmış ortaya.. renk tercihi varsa beyazı çok güzel..

31722400255443685772888.jpg

CFZ9139.jpg

renault-megane-sport-tourer-launches-in-no-fewer-than-21-flavors.jpg

Large%20Image%20%28optional%29.jpg

image_00001370_1_czbkhnv76gaz4.jpg

image_00001371_1_ki5nqi7ftyhr6.jpg

image_00001372_1_thh5n7sxs7cxo.jpg

image_00001373_1_nrmgny3ecwwp4.jpg

image_00001049_1_bsuvrao36hcvi_t.jpg

arkadaslar is bozuldu sarilar otodan aralik ilk hafta teslim icin siyah renkte 1,5dci 85 bg arac icin 41,500 tl ye anlastim 5000 tl kapora yatirdim ger kalan kismini ay sonuna kadar tamalayacaktimki ogleden sonra sati temsilcisi beni aradi ee fabrika siyah renk uretmiyor artik size baska renk verlim dedi bende daha onceden neden soylemediniz dedim yok sistem hatasi felan dedi bende kizdim parami geri iade edin dedim yarin iae edecekler insallah yani bizim is yatti artik kasim sonu aralik basi belki fiyatlarida duser direk aliriz insallah
herkese tesekkurler

arkadaslar is bozuldu sarilar otodan aralik ilk hafta teslim icin siyah renkte 1,5dci 85 bg arac icin 41,500 tl ye anlastim 5000 tl kapora yatirdim ger kalan kismini ay sonuna kadar tamalayacaktimki ogleden sonra sati temsilcisi beni aradi ee fabrika siyah renk uretmiyor artik size baska renk verlim dedi bende daha onceden neden soylemediniz dedim yok sistem hatasi felan dedi bende kizdim parami geri iade edin dedim yarin iae edecekler insallah yani bizim is yatti artik kasim sonu aralik basi belki fiyatlarida duser direk aliriz insallah
herkese tesekkurler
Hep böyle yapıyorlar son anda iş çıkarıyorlar. Sen daha önce nasıl bilmezsin siyah renkte üretilmediğini. Bide müşteri memnuniyeti diye geçiniyorlardır...
Neyse Hayırlısı Olur inşallah...

Tekrar selamlar
tatliya bagladik isi. kaporayi yok satis muduru yurtdisinada gelince yapacagiz felan dediler bende sizi sikayet edicem felan deyip kiyameti kopardim baska arba alacagim felan birsuru sey dedim birde ustune cingenlik yapip beni madur ettiniz ozaman 105 bg sinde iyi bisey yapin onu alayim dedim baktilarki kendileri cingen ben onlardan daha cingen tamam dediler 1000 tl daha indirim yaptilar ayrica paranin sadece 30.000 lik kismini odeyin geri kalan 14,500 tl nin 9000 i araci alirken nakit odeyin kalan kismi kredi kartiyla odeyin bir ay daha atmis olsun dediler bende bankayla gorustum bu 5.500 tlye faizsiz taksit yapabilecegimi soylediler bende bu sekilde satisi onayladim
arac aralikta gelecek resimlerini paylasirim
herkese yorumlarindan dolayi tesekkur ederim

arac guzel... bende cogunun dusuncesine katiliyorum bencede 105 lik olani al abi... tabi 4000 lirada az bi para degil bu devirde eger maddi durumunda el vericekse kesinlikle onu al derim simdiden size gulu gule kullanmalar...

Geri