megane alacagim fikrinize ihtiyacim var

hangi taksiciymiş o :D
sadece sizin arabanızda bi sorun olabilir genele vurmayın
kullanmışlığım var o yüzden bukadar koruyorum renault megane'ı frenleride gayet sağlamdı

arkadaş megane sedan aldı 2009 da sıfır. vergi indirimi varken. 3 kere kaza yaptı. frenleri sorunlu diyor. taksicilerde öyle diyormuş.
Gecmis olsun evet megane2lerde problem oldugunu duymustum benimde arkladasimin var kapi kolu elimde kalmisti benim istedigim ispanyadan ithal olanlardan 2010dan beri bu soyledigin gibi sikayet almamis ama yinede sagol

Yav Opelim.netin gozunu seviyim
Renonun formuna girdim aynen burdaki gibi yardim istedim guya kendi forumlari bir delikanli cikipta bu araba soyle al yada alma demedi iyimi.
herkese cok tesekkurler

beni asil dusunduren 1,5dci 85bg 1350 kg bir araba icin yeterli gelirmi yoksa bizim astra1,3 dizeller gibi bogulurumu

Renault Megane'de bi motor vardı kasayı taşıyamayan ama sanırım o 1.5 dcı değildi..1.4 olabilir hatırlamıyorum ama öyle bi sorun vardı bi kasada..

1350 kg gibi bir ağırlık ve 85 bg cok yorulur ya yakıttı için düşük bg li alayım derken hantallığı yüzünden pişman olmayasın bence 100 bg ve üstü olan bir modelle bak olmazsa bazı donaım paketleri ile oyna ama bg yönünde küçüğe kacma pişman olursan kontakla birlikte 3/4 bin tl gibi bir kaybın olur iyi düşün

Yav Opelim.netin gozunu seviyim
Renonun formuna girdim aynen burdaki gibi yardim istedim guya kendi forumlari bir delikanli cikipta bu araba soyle al yada alma demedi iyimi.
herkese cok tesekkurler

beni asil dusunduren 1,5dci 85bg 1350 kg bir araba icin yeterli gelirmi yoksa bizim astra1,3 dizeller gibi bogulurumu
85 bg arabayı kaldırır sorun olmaz fakat malum 100 bg liği varken 85 almak mantıksız 3-4 fazla olsun iyisi olsun...megane 2 85 bgliği kullandım kalkışlarda yokuşlarda gayet iyi bir de 100 bg olsa güzel olur...
umarım 100 bglik alırsınız
fluence in 85 bg 1.5 dci olanları çok yakıyor diye duydum bilen varsa açıklasa

2009 megane 2 1.5 dci
2006 megane 1.6 tiptronik
2010 fluence dci
bunları kullandım içi boş arabalar frenler kütük gibi alışana kadar arkadan birilerinin vurması an meselesiydi neyseki şirkette bulunan başka bir araçla değiştirdim

Konuyla alakalı değil ama, Megane II ve III kullanma fırsatım oldu. Gaz pedal tepkileri kullandığım bütün Opel'lerden farklıydı. Çok yumuşak. Alışmak zaman alabilir.
aynen öyle opel,toyota,ford vs araçlardan çok farkli fiat albea ve punto ya yakın çok kötü tepkileri var

2009 megane 2 1.5 dci
2006 megane 1.6 tiptronik
2010 fluence dci
bunları kullandım içi boş arabalar frenler kütük gibi alışana kadar arkadan birilerinin vurması an meselesiydi neyseki şirkette bulunan başka bir araçla değiştirdim

Kütük gibi derken?Bence sadece alışma süresi lazım

Konuyla alakalı değil ama, Megane II ve III kullanma fırsatım oldu. Gaz pedal tepkileri kullandığım bütün Opel'lerden farklıydı. Çok yumuşak. Alışmak zaman alabilir.

yumuşaktan kastını tam anlayamadım arkadaşım biraz açarmısın?

ayağının ucuyla dokunsan çivi gibi çakılyorsun.. tabiki mecbur kalınca alışırsın ama ben uğraşmadım zaten 120 araçlık filo vardı şirkette değiştirdim

Geri