merhaba arkadaşlar ben sizlere araç danışacaktım!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan w140bartu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

w140bartu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhabalar bende umarım kısa süre içerisinde bir opel sahibi olacagım ve size danışacak bir kaç şeyim var ben şuan w140 kasa S320L aracıma biniyorum gayetde memnunum turkiyedeki nadide araçlardan birtanesini buldum ve aldım 2 sene önce ama yakıtı malum biraz yüksek ve şehir içi kullanımda cok rahat edemiyorum dar sokaklar olsun kalabalık yerler olsun aklım arabada kalıyor park edince o yüzde sıfır km. opel astra 1.3 acoFLEX dizel olmayı düşünüyorum paket olarakta sport paket düşünüyorum cosmoya gerek yok sport paket bence yeterli gidip opan da baktım ancak bu aracın gerçek yakıt tüketimi ? artıları eksileri ? sorunları ? parça fiyatları ? servis masrafları ? bunlar hakkında sizlerden yardım istiyorum ve birde en guzel fiyatı ankarada hangi bayii den alabilirim bu konudada yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum ..

Bu arada astrayı sedan degilde hatcback almayı düşünüyorum ve birde astrayı almaya kesin karar verdigimde suan elimde olan 2005 honda civic 61.000km ilk sahibiyim ve ankara honda bora servis bakımlı gumus gri full ( sunroof - otomatik vites vs...) aracımıda satacagım burdanda alıcı olacak arkadaşlar ulaşabilirler

Geri