merhaba arkadaşlar hepinize selamlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan fizikomanyak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F

fizikomanyak

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benim sizlere bi sorum olacak benim corsa 1.4 enjoy aracım var aracımın silecek kolunu ve sinyal kolunu kendime doğru çektiğimde p1,p2,p3,....gibi yazılar çıkıyor bunlardan sadece p3 olan on diğerleri of durumda bunlar ne anlama gelmektedir bilen arkadaşlar rica etsem yardımcı olabilirlermi?

Sevgili Üyeler;

"Üye arşivi"in amacı birbirimizi tanımak ve bilgi birikimlerimizi paylaşmaktır.

Bu nedenle bu anabaşlık altındaki kişisel konu girişlerinizde lütfen aşağıdaki detayları dikkate alalım. Bu forma göre giriş yapmamış üyelerimiz "Düzelt"erek bilgilerini güncelleyebilirse seviniriz. Elbette bu bilgilerin bir başvuru formu gibi sırayla yazılması gerekmiyor. İsteyenler bunu bir anlatı içerisine de serpiştirebilirler. Ama, çok yalın ve tek satırlık, kimden geldiği bile belli olmayan tanıtımlerı lütfen değiştirelim ve yeni girişleri bu kriterlere göre gerçekleştirelim.

Üye Arşivi tanıtım formatı:

- İsim ve soyad

- İkamet ettiğiniz yer
- Mesleğiniz ve yaşınız
- Varsa otomobilinizin marka ve modeli

Tanıtım formatı yayın tarihi: 12/9/2006

(Bu tarihten sonraki tanıtımların hepsi formata uygun olmalıdır)

Hoşgeldiniz...
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ilgili bölüme yeni konu açarak sorunuzu sorarsanız sizin için daha faydalı olacaktır.

hulusi bey aramıza h.g ama burası tanıtım bölüm lütfen kendiniz tanıtınız ad soyad yaş yaşadığınz yer ve varsa aracınız keyfili formlar ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri