Merhaba

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan volkan1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, aranıza 2019 Astra J Sedan 1.4 AT6'yı sipariş ederek katılıyorum. Sanırım araç mart başı gibi teslim edilecek fakat 2019 ile birlikte donanımda bazı güncellemelere gidilmiş, Satın alırken bazılarını öğrendim ama nette yurtdışındaki araçlarda daha farklı donanımlar eklendiğini gördüm. Bana söylenen Edition Plus için 3. kafalık, arka koltuklar için tavan aydınlatması ve yedek lastik. Fakat nette usb girişi, döşemede farklılıklar gördüm, bilgisi olan var mı?

Aracınız hayırlı olsun ve Aramıza hoş geldiniz Volkan bey...İnşallah en kısa sürede teslim alırsınız aracınızı...Sorunuz hakkında benim bir bilgim yok..Araştırmak lazım...

• Beğen
Tepkiler: volkan1
Satış temsilcisine bu durumu tekrar sordum, şimdilik görünen edition plus için ışıklı makyaj aynaları, arka okuma lambaları, tam boy stepne ve 3. koltuk kafalığı gelmiş. 2019 ile artık 1.6motor gelmiyor yerine 1.4T standart olmuş. Gönlümden acaba araç geldiğinde ufak tefek farklılıklar olur mu acaba diye düşünmeden edemiyorum.

2019 yılından itibaren 1.6 atmosferik motorun getirilmesine son verildiğini bende duymuştum. 1.4 motordan ve donanımdan bence memnun kalırsınız. Yazdığınız donanımlar bence çok önemli değil dikkatinizi fazla çekmeyecektir. Bunların yerine farlar, hız sabitleyici, limitleyici vs gibi donanımlar daha önemli.

• Beğen
Tepkiler: volkan1
2019 yılından itibaren 1.6 atmosferik motorun getirilmesine son verildiğini bende duymuştum. 1.4 motordan ve donanımdan bence memnun kalırsınız. Yazdığınız donanımlar bence çok önemli değil dikkatinizi fazla çekmeyecektir. Bunların yerine farlar, hız sabitleyici, limitleyici vs gibi donanımlar daha önemli.
Zaten hızsabitleyici olmazsa olmazımdır. Bu aracı tercih etmemin sebebi ise başlıca; lpg uygulanabilir turbo destekli bir motor, tam otomatik şanzıman ve b sınıfı hb fiyatına c sınıfı sedan bir araç olması. 2019 ile ufak tefek farklılıklar gelmiş, açıkcası almadan önce arka tarafta aydınlatma olmamasını c sınıfı bir araçta çok garipsemiştim, satış temsilcisi var olduğunu söyleyince çok sevinmiştim. Şimdi acaba usb ve farklı bir döşeme ile de gelir mi diye düşünüyorum nitekim yurtdışındaki modellerde farklılıklar mevcut, bakalım belki haftaya aracı teslim alabilirsem paylaşırım.

Geri